Luis Aragones, Samandıra'da İlk Antrenmanına Çıktı

Avusturya Kampını Tamamlayarak Yurda Dönen ve İzin Yapmadan Çalışmalara Başlayan Fenerbahçe'de İspanyol Teknik Adam Luis Aragones, Samandıra Kamp Merkezi'nde Sarı -Lacivertli Futbolcularla İlk Çalışmasına Çıktı.

Luis Aragones, Samandıra'da İlk Antrenmanına Çıktı

Avusturya kampını tamamlayarak yurda dönen ve izin yapmadan çalışmalara başlayan Fenerbahçe'de İspanyol teknik adam Luis Aragones, Samandıra Kamp Merkezi'nde sarı-lacivertli futbolcularla ilk çalışmasına çıktı.

Samandıra Kamp Merkezi'nde ilk olarak takımla sahada toplantı yapan teknik direktör Aragones, daha sonra oyuncuları Carlos Cascallana'nın ısınma ve koordinasyon çalışmasına bıraktı. İlk 15 dakikası basına açık olarak gerçekleştirilen antrenmanda futbolcular, top çalma çalışmasının ardından 2 takım halinde çabukluk, kuvvet ve top kontrolü idmanı yaptı. Değişmeli olarak dört kez tekrarlanan bu çalışmaların ikinci ayağında Carlos Cascallana oyuncuları, çabukluk ve kuvvet çalıştırırken, Aragones yardımcısı Mendiondo ile birlikte kalan oyunculara kontrollü pas ve çabukluk çalışması yaptırdı.

Üst sahada ise kaleci Angel Ferez Crespo kalecilere özel bir çalışma yaptı. Antrenman tüm futbolcuların katıldığı esneme hareketleriyle sona erdi.

Sarı-lacivertliler, yarın sabah 10.30 akşam 18.30'da olmak üzere çift idman ile çalışmalarını sürdürecek.

Bu arada dün izinli olarak babasının rahatsızlığı nedeniyle ülkesine giden Kezman ve çocuklarını görmek için Almanya'ya giden Deniz antrenmandaki yerlerini aldı. Kezman'ın babasının sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.