Lugano 2007'yi Değerlendirdi

Fenerbahçeli Futbolcu Diego Alfredo Lugano, 2007'nin Fenerbahçe İçin Mutluluk ve Başarılarla Dolu Güzel Senelerden Biri Olduğunu, Oynadıkları Hemen Hemen Tüm Derbileri Kazanmanın Ayrı Bir Mutluluk Verdiğini, Avrupa'da da Başarılı Olduklarını Söyledi.

Lugano 2007'yi Değerlendirdi

Fenerbahçeli futbolcu Diego Alfredo Lugano, 2007'nin Fenerbahçe için mutluluk ve başarılarla dolu güzel senelerden biri olduğunu, oynadıkları hemen hemen tüm derbileri kazanmanın ayrı bir mutluluk verdiğini, Avrupa'da da başarılı olduklarını söyledi.

Şampiyonluk kutlamalarını hayatı boyunca unutamayacağını söyleyen Lugano, kendisi için bu yılın kötü anısının Copa America'da Brezilya'ya karşı kaçırdığı penaltı olduğunu ifade etti.

FB TV'ye açıklamalar yapan Lugano, ilk olarak 2007'yi değerlendirerek, "Bizim için harika bir seneydi. Başarılar, mutluluklar, iyi sonuçlarla dolu güzel bir sene geçti. Oynadığımız hemen hemen tüm derbileri kazanmak da bize ayrı bir mutluluk kattı. Avrupa'da da aynı şekilde başarılı olduk. Fenerbahçe için çok güzel senelerden biriydi" dedi.

2007'de unutamadığı anları anlatan Lugano, "Şampiyonluğumuzda stadımızda gerçekleştirdiğimiz kutlamalar, hayatım boyuncu unutmayacağım anlardı. Bu anlar 2007'nin de unutulmazları arasındaydı. Benim için bu yıl negatif olarak en unutamadığım an ise, Copa America'da Brezilya'ya karşı kaçırdığım penaltıydı. O an çok kötü duygular hissettim” diye konuştu.

Lugano ikinci yarı hazırlıklarıyla ilgili olarak da “Çalışmalar devam ediyor. Yeni senede yeni hedeflerle devam edeceğiz. Avrupa'daki hayallerimiz sürüyor. Bu sezonu da geçen sezon olduğu gibi şampiyonlukla tamamlamak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Son olarak taraftara seslenen Lugano, şunları söyledi:

"Taraftarlarımız, şimdiye kadar bize verdikleri desteği devam ettirsin. Taraftar çok önemli. Fenerbahçe ismiyle, futbolcularıyla, taraftarlarıyla tüm dünya tarafından tanınmaya başladı. Taraftarlarımız bu ünü sürdürmek için çalışmalı. Önemli olan taraftarla aramızda bir bağ oluşturmak. Bu bağı oluşturarak, başarılarımızı sürdürmek istiyoruz."