Luciana Souza, İlk Defa Türkiye'de Zorlu Center PSM'de

Luciana Souza, İlk Defa Türkiye'de Zorlu Center PSM'de

Luciana Souza,  İlk Defa Türkiye'de Zorlu Center PSM'de
Bültenler - Haberler | Kültür Sanat

Souza, 19 Kasım Salı akşamı saat 20.00'da Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi'nde sahne alacak.

Caz sanatına farklı bir yorum getirerek geleneksel sınırların üzerine çıkan, şarkıları müzik çevrelerince doğaüstü olarak tanımlanan, Grammy ödüllü Luciana Souza, Türkiye'de ilk kez konser verecek. Souza, 19 Kasım Salı akşamı saat 20.00'da Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi'nde sahne alacak.

Müzisyen bir ailenin çocuğu olarak Brezilya'da dünyaya gelen ve Berklee College of Music'de eğitim alan sanatçı, üç yaşında başladığı müzik kariyerinde dünya çapında beğenilen albümler çıkardı ve pek çok ünlü müzisyenle birlikte performanslar sergiledi. Usta müzisyen, aralarında Atlanta Senfoni, New York Filarmoni, Los Angeles Filarmoni, Brooklyn Filarmoni ve Bach Akademi'nin de yer aldığı dünyanın en prestijli orkestralarıyla birlikte çalıştı. Brezilyalı gitarist Romero Lubambo ile yaptığı uzun süreli ikili çalışma, Luciana Souza'ya dünya çapında çeşitli ödüller kazandırdı.

2005 ve 2013 yıllarında Caz Yazarları Derneği tarafından en iyi kadın caz vokalisti olarak ödüllendirilen, tüm dünyada hayranlık uyandıran albümler yapan Luciana Souza, mükemmel bir performansla ilk defa Zorlu Center PSM'de, İstanbul'lu dinleyicisiyle buluşacak.

Tarih: 19 Kasım 2013/ Saat: 20.00

Mekan: Zorlu Center PSM/ Drama Sahnesi

Bilet Fiyatları: 49 TL, 75 TL, 99 TL

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title