Lost'un Finali Nasıl Olacak?

Lost'un Finali Nasıl Olacak?

Tüm Dünyayı Ekrana Kilitleyen ve Gelmiş Geçmiş En İyi Tv Dizilerinden Biri Olarak Kabul Edilen Lost'da Final Nasıl Olacak?

Lost'un Finali Nasıl Olacak?

TÜM DÜNYAYI EKRANA KİLİTLEYEN VE GELMİŞ GEÇMİŞ EN İYİ TV DİZİLERİNDEN BİRİ OLARAK KABUL EDİLEN LOST'DA FİNAL NASIL OLACAK?

Lost'un yapımcıları Damon Lindelof ve Carlton Cuse bu konuya bir açıklama getirdi.

48 bölüm sonra 2010'da sona erecek efsane dizi için yazarlar kampa girdi. Bu kampta son 3 sezon için planlar yapıldı.

Lindelof, Lost'un artık soru sormaktan çok, cevap vermeye yöneleceğini söyledi.

Yapımcılar şöyle konuştu: 'Tabi ki de 'işte bütün sırlar şunlardır' demek için 48 bölüm beklemeyeceğiz. Fakat şunu da bilmelisiniz ki milyonlarca seyircinin hepsini birden memnun etmek imkansız. Ancak final hikayenin mantıklı bir açıklaması olacak' Yapımcılar, 'Birinci sezonun adadan kurtarılma beklentisi, ikinci sezonun istasyon (hatch), üçüncü sezonun ise 'Diğerleri' ile ilgili olduğunu söylerken, dördüncü sezonun konusunu ise açıklamadı.

'NİKKİ'Yİ DİRİ DİRİ GÖMDÜK'

Diziye yoğun istek üzerine giren yan karakterler Nikki ve Paulo için de bir açıklama yapan yapımcılar, bu iki karakterin Lost'ta yer almasını hata olarak niteledi. Yapımcılar, onlarla ilgili sahnelerin bir çoğunun montajlandığı belirtirken bunun yazarlara ders olduğunu söyledi. 'İki karakter hikayeye oturmadı. İzleyiciler hoşlanmasa dahi yazarlar hikayenin vizyonuna sadık kalmalıydı' diye konuşan Cuse, 'Onları diri diri gömdük' dedi.

İzleyiciler Nikki vve Paolo'nun ölüp ölmediği konusunda çelişkiye düşmüştü...