Lösemili Çocuklar Yunuslarla Moral Buldu

Lösemili Çocuklar Yunuslarla Moral Buldu

Antalya'da Lösemi Hastası Çocuklar, Lösemi Haftası Etkinlikleri Kapsamında Düzenlenen Yunus Gösterisini Heyecanla İzledi.

Lösemili Çocuklar Yunuslarla Moral Buldu

Antalya'da lösemi hastası çocuklar, Lösemi Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen yunus gösterisini heyecanla izledi.

Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) tarafından Lösemi Haftası etkinlikleri kapsamında yurt dışından davet edilen 20 lösemi hastası çocuk, aileleri ile birlikte bugün Antalya Dolfinland'da düzenlenen yunus gösterisini izledi. Deniz kedisi Daşa ve Gena, yunuslar Alişya ve Suera ile balina Mila'nın gösterilerini heyecanla izleyen çocuklar ve aileleri, unutulmaz anlar yaşadı. LÖSEV'in uluslararası ilişkilerinden sorumlu Fulya Yavuz, bu sene bu etkinliklerin 6.'sını düzenlediklerini belirterek, "Lösemiler Haftası

etkinlikleri nedeniyle bu sene yurt dışından 20 çocuk getirerek kendilerinin hiçbir zaman yalnız olmadıklarını göstermek istedik" dedi.

Lösemi hastalığını yenen Eyüp Kaya ise, Antalya'da olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu söyleyerek, "Bugün bizim günümüz. Biz burada yabancı arkadaşlarımızla çok eğleniyoruz. Seneye inşallah bir daha geliriz" dedi.

(MSB-OK-OK-Y)

Kaynak: İHA