Lösemi Hastası Çocuklara Süper Kahraman Sürprizi - Haberler
Haberi Paylaş

Lösemi Hastası Çocuklara Süper Kahraman Sürprizi

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Güncel

Lösemi hastası çocuklara süper kahraman sürpriziİSTANBUL - Lösemi tedavisi gören çocuklara 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesiyle 'Süper Kahraman' sürprizi yapıldı.

Lösemi hastası çocuklara süper kahraman sürprizi

İSTANBUL - Lösemi tedavisi gören çocuklara 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesiyle 'Süper Kahraman' sürprizi yapıldı. Süper kahramanları karşılarında gören çocukların heyecanları gözlerinden okundu.

Bahçelievler'de bir özel hastane Lösemi tedavisi gören çocuklara 'Süper Kahraman' sürprizi yaptı. Yaşları 3 ile 10 arasında değişen çocukların karşılarında süper kahramanları görünce heyecanları gözlerinden okundu. Yeditepe Endüstriyel Dağcılık'ın tırmanış ekibi çocuklara unutamayacakları bir sürpriz yaptı. 5 kişiden oluşan ekip Örümcek Adam, Kaptan Amerika, Iron Man, Wolverine ve Hulk'un kostümlerini giyerek binanın çatısına çıktı. Ekip halatlar yardımıyla lösemi servisinde tedavi gören çocukların bulunduğu kata indi. Çocuklara camdan el sallayarak havada ilginç figürlerden oluşan bir gösteri yaptı. Çocuklar ise masal ve çizgi roman kahramanlarını bir anda karşılarında görünce şaşkınlıklarını gizleyemediler. Coşku, andrenalin ve sevincin bir anda yaşandığı anlarda süper kahramanlar 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesinde çocukları sevindirdi.

Lösemi Hastası Çocuklara Süper Kahraman Sürprizi

Lösemi Hastası Çocuklara Süper Kahraman Sürprizi

Lösemi Hastası Çocuklara Süper Kahraman Sürprizi

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Bahçelievler, 23 Nisan, Güncel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title