Lokman Ertürk Haberleri

Lokman Ertürk haber, Lokman Ertürk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Lokman Ertürk: Kazan'da Ramazan ŞenlikleriLokman Ertürk 22.6.2015
Lokman Ertürk: Anneler Günü'nde Osmanlı EsintisiLokman Ertürk 10.5.2015
Lokman Ertürk 8.4.2015
Kazan, Termal Turizmin Yeni Adresi
Kazan, Termal Turizmin Yeni Adresi Gelen Kutusu x Hastane.com.tr x Dilek Bozdemir 10:38 (5 saat önce) Alıcı: Haberler.com Değerli Basın Mensubu, Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, ilçeye yatırım yapacak iş adamlarına her türlü desteği vereceklerini belirterek, Kazan'ın termal turizm alanında da değerlendirilmesi gerektiğini bildirdi.
Lokman Ertürk 1.4.2015
Kazan'da Şehit Başsavcı İçin Gıyabi Cenaze Namazı
Vatandaşların büyük ilgi gösterdiği ve sloganlar eşliğinde yapılan protesto yürüyüşüne Kaymakam Murat Duru, Belediye Başkanı Lokman Ertürk, Kazan Cumhuriyet Başsavcısı Abdullah Çıtlak, Jandarma Komutanı Mehmet Coşkun ve Kazan'da görevli hakim, savcılar, emniyet ve jandarma mensupları ile 7den 70'e kadın erkek binlerce vatandaş katıldı.
Lokman Ertürk: Kazan'da Edebiyat SöyleşisiLokman Ertürk 23.1.2015
Lokman Ertürk: Kazan Çevki Geri Dönüşüm YolundaLokman Ertürk 24.12.2014
Lokman Ertürk: Kazanlı Öğrencilere Kitap FuarıLokman Ertürk 9.12.2014
Lokman Ertürk 5.12.2014
Dünya Kadın Hakları Günü
Dünya Kadın Hakları Günü-5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü ve Türk Kadınına Seçme Seçilme Hakkının Verilişinin 80. yılı dolayısıyla Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin ilk kadın milletvekillerinden Satıkadın (Satı Çırpan) Kazan ilçesindeki mezarı başında anıldı 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü ve Türk Kadınına Seçme Seçilme Hakkının Verilişinin 80. yılı dolayısıyla Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin ilk kadın milletvekillerinden Satıkadın (Satı Çırpan) Kazan ilçesindeki mezarı başında anıldı.Kazan Belediyesi tarafından düzenlenen anma etkinliğine Kaymakam Murat Duru, Belediye Başkanı Lokman Ertürk ve Satıkadın'ın yakınları katıldı.
Lokman Ertürk 10.11.2014
Türkiye Tırmanma Şampiyonası
Ahi Mahallesi'nde başlayan yarışın startını Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk ve Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Ankara Şube Başkanı İlhan Erdal verdi.
Lokman Ertürk: Anadolu Vakfı'nda Eğitime KatkıLokman Ertürk 23.10.2014
Lokman Ertürk 22.10.2014
Kazan'da Eğitime 4,5 Milyon Liralık Yatırım
Açılışı yapılan konferans salonunda düzenlenen törene Ankara Vali Yardımcısı Süleyman Hurrem Aksoy, Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Osman Yıldırım, İl Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt, Belediye Başkanı Lokman Ertürk, Anadolu Grubu ve Anadolu Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan katıldı.
Lokman Ertürk 17.10.2014
Dezavantajlı Arkadaşlarına Umut Oldular
Dezavantajlı arkadaşlarına umut oldular-Kazan Fuat Erkmen Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri hazırladıkları "Artık Ben de Varım" adlı projeyle dezavantajlı arkadaşlarına destek olacakANKARA (AA) - Kazan Fuat Erkmen Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri, hazırladıkları "Artık Ben de Varım" adlı projeyle dezavantajlı arkadaşlarına destek olacak.Projenin tanıtımı dolayısıyla okulda düzenlenen toplantıya Kazan Kaymakamı Murat Duru, Belediye Başkanı Lokman Ertürk, Ankara Kalkınma Ajansı İzleme Birimi Başkanı Ömer Faruk Kayaarslan, öğrenciler ve veliler katıldı.
Lokman Ertürk: Kalkınma Ajansı Gençlere Umut OlduLokman Ertürk 17.10.2014
Şu an buradasınız: Lokman Ertürk Haberleri | Lokman Ertürk Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Lokman Ertürk haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Lokman Ertürk kimdir, hayatı ve biyografisi. Kazan Merkez Camisi'nin Temeli Atıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.3.2020 21:54:38. #1.15#
title