Lokman Ertürk Haberleri

Lokman Ertürk haber, Lokman Ertürk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Lokman Ertürk 29.3.2018
Akbk Türkiye Çalışma Grubu Kahramankazan'da Toplanacak
Kahramankazan Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, Belediye Başkanı ve Avrupa Konseyi Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi (YBYK) Türkiye Ulusal Heyet Üyesi Lokman Ertürk, Fransa'nın Strasbourg kentinde gerçekleştirilen Avrupa Konseyi YBYK 34.
Lokman Ertürk 28.3.2018
Başkan Ertürk Avrupa Konseyi Genel Kurulu'nda Konuştu
Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, "Türkiye terörle mücadeleyi yalnızca kendi güvenliği için değil, Avrupa başta olmak üzere tüm dünya ülkeleri adına yapıyor.
Lokman Ertürk 22.3.2018
15 Temmuz Gazisi 20 Ay Sonra Yeniden Yürümeye Başladı
Kahramankazan Belediyesinden yapılan açıklamada, Belediye Başkanı Lokman Ertürk'ün, darbe girişiminin engellenmesinde sembol isimlerden biri olarak öne çıkan Kahramankazanlı gazi 72 yaşındaki Zorova'yı evinde ziyaret ettiği belirtildi.
Lokman Ertürk 21.3.2018
Kahramankazan'da Başarılı Kadın Sporcular Ödüllendirildi
Törene Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, Türkiye Atletizm Federasyonu Başkanı Fatih Çintimar, Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonu Başkanı Ahmet Recep Tekcan, Türkiye Kano Federasyonu Başkanı Alper Cavit Kabakçı, Türkiye Halter Federasyonu As Başkanı Alparslan Aras, Türkiye Badminton Federasyonu As Başkanı İmbat Muğlu ile şehit yakınları ve gaziler katıldı.
Lokman Ertürk 19.3.2018
Kahramankazanlılar "Adalet Nöbeti"Ni Sürdürüyor
Kahramankazan Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, Belediye Başkanı Lokman Ertürk ve Kahramankazan 15 Temmuz Gaziler ve Şehit Yakınları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği üyelerinin, darbeci sanıkların yargılandığı Sincan Cezaevi önünde başlattıkları "adalet nöbeti" devam ediyor.
Lokman Ertürk 16.3.2018
Öğrenciler ve Şehit Yakınları Söyleşide Buluştu
Okulun kız öğrenci yurdunda düzenlenen söyleşiye Kaymakam Engin Aksakal, Belediye Başkanı Lokman Ertürk, şehit yakınları ve gaziler ile öğrenciler katıldı.
Lokman Ertürk 8.3.2018
8 Mart Dünya Kadınlar Günü
Kahramankazan Aile Yaşam Merkezi'nde düzenlenen programa Kaymakam Engin Aksakal, Belediye Başkanı Lokman Ertürk, 15 Temmuz şehit aileleri ve 15 Temmuz'da gazi olan kadınlar katıldı.
Lokman Ertürk: Kahramankazan'dan Afrin'e DestekLokman Ertürk 23.2.2018
Lokman Ertürk 23.2.2018
Başkan Ertürk'ün, Başhekim Karataş'ı Ziyareti
Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, Kızılcahamam Devlet Hastanesi Başhekimi Meftun Karataş'ı makamında ziyaret etti.
Lokman Ertürk 14.2.2018
Kahramankazanlı Kadınlardan Mehmetçik'e Destek
Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, Mehmetçik için seferber olan kadınları ziyaret ederek, onlarla sohbet etti.
Lokman Ertürk 7.2.2018
Kahramankazan "12 Yıldız Şehri" Ödülünü İkinci Kez Kazandı
Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, Avrupa Konseyi Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi'nce verilen 12 Yıldız Şehri ödülünü, Fransa'nın başkenti Paris'te düzenlenen törenle aldı.
Lokman Ertürk 1.2.2018
Bayrağı Yerde Bırakmayan Çocuklar"Dan Kahramankazan'a Ziyaret
Belediye binasının girişinde Beytüşşebap ilçesine bağlı Ayvalık Köyü İlkokulu öğrencilerini çiçeklerle karşılayan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, 12 yaşındaki 6.
Lokman Ertürk 29.1.2018
Başkan Ertürk'ten Acar'a Ziyaret
Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, AK Parti Kızılcahamam İlçe Başkanı Süleyman Acar'ı makamında ziyaret etti.
Lokman Ertürk 21.1.2018
Genç Hafızlar Umreye Uğurlandı
Belediye çok amaçlı toplantı salonunda düzenlenen törene, Belediye Başkanı Lokman Ertürk ve eşi Meral Ertürk, İlçe Müftüsü Durmuş Ali Çakır ile belge alan 20 hafız ve aileleri katıldı.
Lokman Ertürk 17.1.2018
Kahramankazan'da Şehit Aileleri ve Gazilere Devlet Övünç Madalyası Verildi
Kahramankazan Belediyesi toplantı salonunda düzenlenen programa, Ankara Valisi Ercan Topaca, Ankara Garnizon Komutanı Korgeneral Ali Sivri, Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, şehit aileleri ve gaziler katıldı.
Lokman Ertürk 12.1.2018
Kahramankazan'da 15 Temmuz Müzesi Çalışmaları
Bu kapsamda Kültür ve Turizm Bakanlığı Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü Uygulamalar Dairesi Başkanı Yusuf Harmanda ve beraberindeki heyet, Belediye Başkanı Lokman Ertürk'ü ziyaret etti.
Lokman Ertürk 26.12.2017
AK Parti Kahramankazan Kadın Kolları 5. Olağan Kongresi
Büyükşehir Belediyesi Kahramankazan Aile Yaşam Merkezi'nde gerçekleştirilen kongreye, Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk ve eşi Meral Ertürk, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Yerel Yönetimler Başkanı Belma Erdoğan, İl Kadın Kolları Başkanı Mualla Varol ve partililer katıldı.
Lokman Ertürk 13.12.2017
Ankara'dan Kısa Kısa
Başkan Ertürk, öğrencilerle mutfağa girdi Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, aşçılık bölümü öğrencileriyle birlikte mutfağa girdi.
Lokman Ertürk 7.12.2017
ATO Başkanı Baran, Kahramankazan Belediye Başkanı Ertürk'ü Ziyaret Etti
Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk'ü ziyaret etti.
Lokman Ertürk 2.12.2017
Türkiye Bocce Birinci Ligi 1. Etap Müsabakaları Başladı
Kahramankazan Bocce Salonunda yapılan törene, Belediye Başkanı Lokman Ertürk, Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonu (TBBDF) Başkanı Ahmet Recep Tekcan, Başkan Vekili Mutlu Türkmen, As Başkan Faik Kapsız ve sporcular katıldı.
Lokman Ertürk 29.11.2017
Kahramankazan'da Kentsel Dönüşüm Projesi Tanıtım Toplantısı
Kahramankazan Belediye Toplantı Salonunda düzenlenen ve mahalle sakinlerinin yoğun katılım gösterdiği toplantıya, Kaymakam Engin Aksakal, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürü Vedat Gürgen ile Belediye Başkanı Lokman Ertürk de katıldı.
Lokman Ertürk 25.11.2017
Kahramankazan Belediye Başkanı Ertürk Açıklaması
Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, 15 Temmuz'dan bu yana sosyal medya başta olmak üzere kripto FETÖ'cülerin kendisini hedef gösterdiğini belirterek, "Ne yaparlarsa yapsınlar, hainliklerinin, şehit ve gazilerimizin kanlarının hesaplarını verecekler.
Lokman Ertürk 6.11.2017
Eski Otobüsler Yürüyen Kütüphane Olacak
Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, gazetecilere yaptığı açıklamada, Kahramankazan'ı gençler ve çocuklar başta olmak üzere toplumun tüm kesimleriyle yönettiklerini belirtti.
Lokman Ertürk 5.11.2017
Kahramankazanlılar'dan Büyükşehir'e Lokman Ertürk Gelsin Çağrısı
ANKARA 15 Temmuz Şehit Yakınları ve Gaziler Derneği üyeleri, Hacı Bayram-ı Veli Camii Türbesi'nde dua ettikten sonra basın açıklaması yaparak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a, Melih Gökçek'ten boşalan Büyükşehir Belediye Başkanlığı koltuğuna Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman...
Lokman Ertürk 1.11.2017
Kahramankazan ve Şenoba Arasında Dostluk Köprüsü
Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, Şırnak'ın Şenoba Belediye Başkanı Sabri Babat ve beraberindeki heyeti kabul etti.
Lokman Ertürk 26.10.2017
Kazan'a "Kahraman" Unvanı Verilişinin Yıl Dönümü
Kahramankazan Aile Yaşam Merkezi'nde gerçekleştirilen kutlama programına, Kaymakam Engin Aksakal, Belediye Başkanı Lokman Ertürk, 15 Temmuz şehitlerinin yakınları ve gaziler ile vatandaşlar katıldı.
Lokman Ertürk 26.10.2017
Kazan'ın Kahramankazan Oluşunun Birinci Yıl Dönümü Buruk Kutlandı
BİRİNCİ YIL DÖNÜMÜ BURUK KUTLANDI Ankara'nın Kazan ilçesinin isminin Kahramankazan olarak değiştirilmesinin birinci yıldönümünde Kahramankazan Aile Yaşam Merkezi'deki tören Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başladı. Ardandan çeşitli gösteriler sahnelendi. Törende ayrıca 15 Temmuz fotoğraf sergisi ve Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü Arşiv Dairesi Başkanlığı tarafından Osmanlı döneminde Kazan sergisi açıldı. Kum sanatı ve Türk savaş sanatı gösterilerinin eşliğinde ses sanatçısı Adil Şan ve ilahiyatçı Ömer Döngeloğlu'nun sahne aldığı törende Kahramankazanlılar, şehit yakınlarıyla birlikte gözyaşlarına hakim olamadı. Törenin sonunda Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü tarafından Kaymakam Engin Aksakal ve Belediye Başkanı Lokman Ertürk'e Defter-i Efkafı Livayı Kudsi Şerif hediye etti.
Lokman Ertürk 12.10.2017
Kahramankazan Belediye Başkanı Ertürk'ten 1 Polisin Şehit Olduğu Saldırıya İlişkin Açıklama
Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, 1 polisin şehit olduğu silahlı saldırıyla ilgili açıklama yaptı.
Lokman Ertürk 11.10.2017
Kahramankazan Belediyesi Kalite Belgesi Aldı
Belediyeden yapılan açıklamaya göre, belediye toplantı salonunda düzenlenen törene Belediye Başkanı Lokman Ertürk, Kaymakam Engin Aksakal ve belediye personeli katıldı.
Lokman Ertürk 10.10.2017
Dha Ankara-  Diyanet İşleri Başkanı Erbaş Kahramankazan'da Şehit Ailelerini Ziyaret Etti
DİYANET İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, FETÖ darbe girişiminin yönetim merkezi olan 4'üncü Ana Jet Üs Komutanlığı'ndan kalkarak sivil halkı, TBMM'yi ve devlet kurumlarını bombalayan F-16'ları engellemeye çalışırken 9 şehit, 92 gazi veren Kahramankazan'ı ziyaret etti. Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk'te ziyaretlerde Erbaş'a eşlik etti.
Lokman Ertürk 9.10.2017
Kahramankazan "12 Yıldız Şehri" Unvanı İçin Yeniden Aday Oldu
Belediye Başkanı Lokman Ertürk, konuyla ilgili düzenlediği basın toplantısında, 12 Yıldız Şehri unvanının Avrupa Konseyi tarafından Yerel Demokrasi Haftası kapsamında verildiğini, bu unvanı geçen yıl Kahramankazan Belediyesi'nin de aldığını hatırlattı.
Lokman Ertürk 6.10.2017
Başkan Ertürk'ten Gazi Mustafa Zorova'ya Ziyaret
Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişiminde 4'üncü Ana Jet Üs Komutanlığı önünde yaralanarak gazi olan Mustafa Zorova'yı ziyaret etti.
Lokman Ertürk 4.10.2017
Adil Öksüz'ün Serbest Bırakılmasına İlişkin Dava
2016'da turizim krizi dolayısıyla dikkatleri Türkiye'ye çekmek için dünyaca ünlü futbolcuların ülkeye davet edilmesine ilişkin bir projeye katkıda bulunduğunu aktaran Sarıkoca, şöyle devam etti: "15 Temmuz'da bu projenin davetlisi olarak Antalya'ya gittik. 16 Temmuz'da Cumhurbaşkanımız dünyaca ünlü futbolcularla maç yapacak, böylece gözler Türkiye'ye çevirilecekti. 15 Temmuz'da Kahramankazan Belediye Başkanımız Lokman Ertürk, kardeşi ve ben Antalya'ya uçtuk.
Şu an buradasınız: Lokman Ertürk Haberleri | Lokman Ertürk Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Lokman Ertürk haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Lokman Ertürk kimdir, hayatı ve biyografisi. Kahramankazan'da Bilim Fuarı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.3.2020 19:27:38. #1.15#
title