HABER: Korona kurallarını hiçe sayıp pavyonda direk dansı yaptılar

Korona kurallarını hiçe sayıp pavyonda direk dansı yaptılar

24 Eylül 2020 09:46
Korona kurallarını hiçe sayıp pavyonda direk dansı yaptılar

Ankara'da korona kurallarının hiçe sayıldığı bazı pavyonlarda eğlencenin dozunu kaçıran vatandaşlar, alkolün de etkisiyle direk dansı yaptı.

Haber Yorumları (18)
KARA: kadınlarla erkekciklerin yer değiştirdiği bir platform daha helal kedi gibi tırmanıyorlar
ÜNSAL: PAVYONDA NE DANSI YAPACAKLARDI . . . KUĞU GÖLÜ BALESİ Mİ
ALPER: Korona olsun olmasin, eglence adina boyle sapik yerlerin varolmasi kabul edilir bisey degil. . pavyon ne lan. . . basit asaglik yaratiklar. . . . illa da eglenmek icin aptal saptal muzik dinleyip icki icecekler. . . insan gibi edebinizle eglenin. . . boyle rezillikler eglence olamaz.
ONUR: Sanamı soracağız la nasıl eğlenece olacağını gevşek. Paran yok asgari ücretle karnını zor doyuruyorsun gelmiş burada ahkam kesine gevşo
HİLUX: alın hemen
VATANDAŞ: Adam 10 numara kafa yapmış. . . . ülke gerçeklerini unutmuş. . . . . . içene de saygı. . . . . içmeyene de saygı.
MİKROP: BEHZAT CEEE EEEE EEEE
HÜSEYİN RAHMİ GÜRPINAR: 99 u müslüman(!) olan ülkemizin insanlarından manzaralar
LFC: yüzde 99 u müslüman değilki. . . . kim diyo size bunu. . ben değilim. iş yerinde çalışma arkadaşlarımın yarısı değil. . komşulardanda belli bi kısım müslüman değil. . . yüzde 80 i olduğundan bile emin değilim. zaten bi 50 yıla yüzde 50 civarına geriliycek görürsünüz. . kime sorsak deistim cevabını veriyorlar
HALK: Buda birşetmi halk metrobüste , otobüste yolculuk yapıyor. Haberiniz olsun. .
ÇAPKIN KIZ ASLI: KORONA MORONA BOŞ BU DÜNYAYA BİR KERE GELİYORUZ SONRADA TOPRAK OLUP GİDECEĞİZ BIRAKIN İNSANLAR EĞLENSİN.
...: Ceber lan pislik ve beton ol
AFYONLU: ŞU ADAMIN REZİLLİĞİNE KENDİNİ ONURUNU REZİL KEPAZE ETMESİNE BAKIN İZLEYİN
TAYYAR DURDEN: Tedbir kurallarına uymayanların terörle yargılanması lazım. Abartıyorsun diyebilirsiniz belki, ama onca sağlık çalışanı hayatını kaybederken, ailelerini aylarca göremezken, dikkat eden bu kadar insan bu virüsü kaparken sorumlusu bu vurdumduymaz oksijen israflarıdır. Ayrıca pavyon hayati bir ihtiyaç değil, birkaç ay kadınların orasına burasına bakmazsan, çoluğunun çocuğunun rızkını yedirmezsen, içkini evde içsen ölmezsin ya adam!
SERHAT: Bu yorumun altına imzamı atarım
PAŞALI: Öyle bir zaman yaklaşıyor ki doğru söyleyenler yalanlanacak, yalancılar ise doğrulanacak. Günahkarlar artacak kardeş kardeşe mal mülk için düşman bile olacak.
KIZILKAYALI: Toplumun huzurunu, geleneksel ahlaki durumunu, düzenini, psiko sosyolojik durumu, aile yapısını bozan bu tür mikrop yuvaları şer mekanları kapatılmalı. Kadın ticareti, uyuşturucu baronları, kumar yuvaları........ Allah aşkına bana söyleyin bir faydası var deyin tamam
LFC: çocukların sağlığı için de tarikatler kapatılmalı. . .
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title