Loew: Türk Milli Takımı Tehlikeli

Loew: Türk Milli Takımı Tehlikeli

2008 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda, Yarı Finalde Türkiye ile Karşılaşacak Almanya Milli Takımı Teknik Direktörü Loew, 'Türk Milli Takımı Yapacağı Kestirilemeyen Bir Takım Bu Yüzden Tehlikeliler' Dedi.

Loew: Türk Milli Takımı Tehlikeli

2008 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda, yarı finalde Türkiye ile karşılaşacak Almanya Milli Takımı'nda, teknik direktör Joachim Loew, ''Türk Milli Takımı ne yapacağı kestirilemeyen bir takım ve bu yüzden tehlikeliler'' dedi.

Loew, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, ''Türkler şampiyona boyunca gösterdi ki, maçın skoru ne olursa olsun bu dikkate alınmamalı. Türk Milli Takımı ne yapacağı kestirilemeyen bir takım ve bu yüzden tehlikeliler. Önümüzdeki birkaç gün boyunca nasıl bir oyun sergileyeceğimiz hakkında görüşmemiz gereken konular var'' diye konuştu.

Fenerbahçe'de 1998-99 sezonunda teknik direktörlük yapan ve Adanaspor'da da çok kısa bir süre görev alan Loew, Türkiye'de düzenli olarak iletişim içinde olduğu birkaç dostunun olduğunu da sözlerine ekledi.

Öte yandan Loew'ün asistanlarından Andreas Koepke, televizyondan izledikleri Türkiye-Hırvatistan maçı sonrasında Türkiye yarı finale yükseldiğinde Loew'ün sakinliğini koruduğunu ve çok büyük bir tepki göstermediğini söyledi.

Kaynak: AA