Liseli Kıza Villada 5 Saat Tecavüz

Liseli Kıza Villada 5 Saat Tecavüz

Alkol aldıktan sonra kız arkadaşının kollarını bağlayarak 5 saat boyunca kıza tecavüz etti.

Liseli Kıza Villada 5 Saat Tecavüz

Tekirdağ'da kız arkadaşı lise öğrencisi G.Y.'yi (17) yazlık eve götüren S.Y., (20) karşılıklı alkol aldıktan sonra kız arkadaşının kollarını bağlayarak 5 saat boyunca kıza tecavüz etti. G.Y'nin annesinin, durumu polise bildirmesi üzerine polis tarafından yakalanan S.Y., tutuklanarak cezaevine konuldu.

Edinilen bilgiye göre boya işleri yapan S.Y (20), iddialara göre kız arkadaşı olan lise öğrencisi G.Y.'yi (17) gezmek bahanesi ile tadilat işlerini yaptığı villaya götürdü. İki arkadaş burada bir süre alkol aldıktan sonra S.Y., G.Y. ile birlikte olmak istedi. S.Y., bu isteğinin geri çevrilmesi üzerine G.Y.'yi darp ederek ellerini iple bağladı. Ardından da G.Y.'ye tecavüz etti.

Olaydan sonra eve geç gelen G.Y., annesinin sıkıştırması üzerine tecavüz olayını anlattı. Anne ve kızı polise başvurarak S.Y.'den şikayetçi oldu. Psikolog eşliğinde ifadesi alınan G.Y., tecavüz olayını doğruladı. Liseli kızın ifadesinin ardından polis tarafından yakalanan S.Y. de tecavüz olayını itiraf etti.

Olaydan önce uyuşturucu aldığını söyleyen S.Y., uyuşturucunun etkisi ile ne yaptığını tam olarak hatırlamadığını söyledi. Polisteki ifadesinin ardından adliyeye sevk edilen S.Y., çıkarıldığı mahkemece 'küçük yaşta kızı alıkoymak ve cinsel saldırı' suçlarından tutuklanarak Tekirdağ Kapalı Cezaevi'ne konuldu.