Lisans Haberleri

Lisans haber, Lisans son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Lisans - 02.07.2021
Dalaman Mopak Yangını Açıklaması
Ayrıca Çevre İzin ve Lisans Yönetmeliği kapsamında Mopak Kağıt Karton San Tic A.
Lisans - 02.07.2021
Türkiye Güreş Federasyonu, Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde Kovid-19 testinin zorunlu olacağını duyurdu
Öte yandan, Kırkpınar'a sporcuların 2021 temmuz vizeli lisanslarıyla katılmak zorunda olduğu da belirtildi.
Lisans - 02.07.2021
İngiliz milyarder Richard Branson uzay yolculuğu için 11 Temmuz'a göz dikti
Richard Branson, uzayın "hepimize ait olduğuna" yürekten inandığını söylüyor. Branson, daha önce yaptığı açıklamada "17 yıl süren araştırmalar, mühendislik ve inovasyon süreçlerinden sonra, yeni bir ticari uzay endüstrisi, Evren'i insanoğluna açmaya ve dünyayı daha iyi bir yere dönüştürmeye hazır" demişti. Branson, Virgin Galactic'in başarılı olması için en önemli adımı attı ve geçen hafta Federal Havacılık İdaresi'nden ticari uzay uçuşu lisansını aldı.
Lisans - 02.07.2021
Kendisinden yaşça küçük sınıf arkadaşları ve hocaları Kemal Sunal'ı anlattı
Öğrenci affıyla dönerek bitirdiği ve daha sonra yüksek lisans yaptığı Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden hocaları ve arkadaşları, Türk sinemasının "gülen ve güldüren yüzü" Kemal Sunal'ı anlattı.
Lisans - 02.07.2021
"1. Uluslararası Ege Hemşirelik Öğrencileri Kariyer Sempozyumu"
Ege Üniversitesi olarak gençlerin kariyer süreçlerine destek olma noktasında çok değerli projeleri hayata geçirdiklerini vurgulayan Prof. Dr. Mehmet Ersan, "Kariyer Merkezi öncülüğünde gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla öğrencilerimizin kariyer basamaklarını daha sağlam ve hızlı adımlarla çıkmasını sağlıyoruz. Tüm bu uygulamalarımızın ardında, gençlerimizin mezun olurken geleceklerine kaygıyla değil, umutla bakmalarını sağlama arzumuz bulunuyor. Bu konuda gençlerimizin her koşulda yanlarında olacağımızı Covid-19 salgın sürecinde de gösterdiğimizi düşünüyorum. Salgın boyunca öğrencilerimizin kariyer planlarına katkı sağlamak amacıyla Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi ile işbirliğinde Yetenek Kapısı etkinliklerimiz sürdürülüyor. Yönetim olarak bu yönde gerçekleştirdiğimiz çalışmalara akademik birimlerimizin de ortak olması daha etkin sonuçlar alabilmemiz açısından son derece kıymetli. Bu anlamda Hemşirelik Fakültemiz, kariyer planlama konusunda gerek lisans mezuniyetinin ilk yılında yüzde 79,9'luk istihdam oranı ile gerekse mezunların çoğunun lisansüstü eğitime yönlendirilmesi ile süreci başarıyla yürütüyor.
Lisans - 01.07.2021
Bakan Çavuşoğlu: "Özel temsilcinin atanması fikrini doğru bulmuyoruz"
Çavuşoğlu açıklamasını şu şekilde sürdürdü: "Konuşmamda da Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin ve Kıbrıs Türk halkının haklarını sonuna kadar koruyacağımızı söylemiştim. Gerek Avrupa Birliği gerek BM, Rum Kesimi'ne şu mesajı iyi vermesi gerekir. Hakça paylaşım olmadan, gelir paylaşımı olmadan atılacak her bir adıma karşı KKTC ve Türkiye Cumhuriyeti de gerekli adımı atacak. Bu kararlılığımızı gösterdik. Geçmişte tüm telkinlerimize rağmen sismik sondaj çalışmalarına devam etti. Biz de sahaya indik Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin haklarını savunmak için. Tabii ki kendi kıta sahanlığımızda Türkiye Cumhuriyeti haklarımızı savunmak için. Sismik araştırma ve sondaj gemilerimizi sahaya sürdük, çalışmaları yaptık ve devam ettiriyoruz. Burada yapılması gereken şey hakça gelir paylaşımı. Bu konuda Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin önerileri hala masada. AB ve BM bu hakça paylaşım konusunda gerekli adımı atmalı, aksi durumda biz adımı atacağız. Bunda kimsenin endişesi ve tereddütü olmasın. Türkiye olarak KKTC'nin lisans ve ruhsat verdiği yerlerde faaliyetlerimizi sürdürürüz, bugüne kadar olduğu gibi.
Lisans - 01.07.2021
Deloitte Türkiye'de 3 yeni ortak
Deloitte Türkiye'ye 2007 yılında katılan Özlem Ulaş, İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği bölümünden lisans ve Boğaziçi Üniversitesi'nden Executive MBA derecelerine sahip.
Lisans - 01.07.2021
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, KKTC Cumhurbaşkanı Tatar'la ortak basın toplantısında konuştu (1) Açıklaması
"AB ve BM hakça paylaşım konusunda gerekli adımı atmalı" Çavuşoğlu, Kıbrıs konusunda hakça gelir paylaşımı yapılmasının önemini işaret ederek şunları kaydetti: "Bu konuda KKTC'nin üç önerisi halen masada. AB ve BM, bu hakça paylaşım konusunda gerekli adımı atmalıdır. Aksi takdirde biz gerekli adımı attık ve atacağız. Bunda hiç kimsenin bir endişesi ya da tereddüdü olmasın. Türkiye olarak KKTC'nin lisans verdiği yerlerde, ruhsat verdiği yerlerde biz de gerekli faaliyetlerimizi sürdürürüz bugüne kadar olduğu gibi.
Lisans - 01.07.2021
YTB yurt dışında lisans, yüksek lisans ve doktora yapan başarılı gençlere burs verecek
Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığınca (YTB), yurt dışında lisans, yüksek lisans ve doktora yapan başarılı gençlere burs imkanı sağlanacağı bildirildi.
Lisans - 01.07.2021
Göztepe'den çifte takviye
Süper Lig'de yeni sezon öncesi transfer harekatını sürdüren Göztepe, Altınordu'dan Kahraman ve Gil Vecente'den Brezilyalı Lourency Rodrigues'in ardından 2 ismi daha kadrosuna kattı. Göz-Göz, Belçika'nın Gent takımından Dino Arslanagic'le anlaşırken, daha önce anlaştığı gurbetçi stoper Şefik Abalı'nın da lisansını çıkardı.
Lisans - 01.07.2021
ENERJİ BAKAN DÖNMEZ: YAKLAŞIK 6 MİLYAR LİRALIK BİR YATIRIM HAYATA GEÇİRİLECEK
'6 MİLYARLIK BİR YATIRIM HAYATA GEÇİRİLECEK' YEKA GES-3'ün de bu tecrübeler ışığında doğduğunu hatırlatan Bakan Dönmez, "İlk iki rüzgar ve güneş YEKA'larımız büyük parçalı yarışmalardı. Bu zamana kadar enerji denilince akla hep büyük tesisler, dev yatırımlar geliyordu. Ancak lisanssız üretim ve YEKA GES-3 yarışmasıyla bu anlayışı aslında değiştirmiş olduk.
Lisans - 01.07.2021
Enerji Bakan Dönmez: Yaklaşık 6 milyar liralık bir yatırım hayata geçirilecek
'6 MİLYARLIK BİR YATIRIM HAYATA GEÇİRİLECEK' YEKA GES-3'ün de bu tecrübeler ışığında doğduğunu hatırlatan Bakan Dönmez, "İlk iki rüzgar ve güneş YEKA'larımız büyük parçalı yarışmalardı. Bu zamana kadar enerji denilince akla hep büyük tesisler, dev yatırımlar geliyordu. Ancak lisanssız üretim ve YEKA GES-3 yarışmasıyla bu anlayışı aslında değiştirmiş olduk.
Lisans - 01.07.2021
Golfte federasyon kupası heyecanı yarın başlayacak
Şampiyonada ayrıca ferdi lisanslı sporcular da mücadele edecek.
Lisans - 01.07.2021
DGS'ye giriş belgeleri erişime açıldı
Meslek Yüksekokulları ile Açıköğretim Önlisans Programları Mezunlarının Lisans Öğrenimine Dikey Geçiş Sınavı'nın (2021-DGS) giriş belgeleri erişime açıldı.
Lisans - 01.07.2021
Rönesans Holding eğitime katkılarını sürdürüyor
Rönesans Eğitim Vakfı, başta eğitim olmak üzere pek çok alanda faaliyetlerini sürdürerek sosyal sorumluluk projeleri, kalıcı eserleri ve lisans öğrencilerine yönelik yürüttüğü burs ve kişisel gelişim programları ile geleceğe katkı sunuyor.
Lisans - 01.07.2021
Hindistan'da yeni yasa tasarısı Bollywood'da sansür tartışmalarına yol açtı
Benegal, Hindustan Times gazetesine yaptığı açıklamada, "Bir filme lisans veriliyorsa bu sonsuza kadar geçerli olacak anlamına gelmiyor.
Lisans - 01.07.2021
Koçtaş İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevine Eriş Aslan getirildi
ODTÜ Endüstri Mühendisliği lisansının ardından Koç Üniversitesi'nde Yöneticiler İçin İşletme yüksek lisansını (Executive MBA) tamamlayan Aslan, 2007-2009'da Ford Otomotiv Sanayi AŞ'de sırasıyla endüstri mühendisi ve insan kaynakları ekip lideri olarak görev yaptı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Lisans Haberleri | Lisans Haber - Haberler - Sayfa 8 - Lisans haberleri, son dakika lisans haber ve gelişmeleri burada. Başkan Ertuğrul Çetin Genç Sporcularla Buluştu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.07.2021 05:17:04. #1.13#

title