Lisans Haberleri

Lisans haber, Lisans son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Lisans - 27.07.2021
Öğretim Görevlisi Alım İlanı - 27 07 2021
Fakülte / Enstitü/ Yüksekokul Bölüm Unvan Sayı Aranan Nitelikler Aranılan Belgeler Sınav Takvimi Yabancı Diller Yüksekokulu Temel İngilizce ve Modern Diller Bölümleri Öğretim Görevlisi 15 1. Fakültelerin İngilizce Öğretmenliği, İngiliz Dil Bilimi, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Kültürü ve Edebiyatı, İngilizce Mütercim Tercümanlık, Çeviribilim (İngilizce) bölümlerinin birinden lisans mezunu olmak ve tezli yüksek lisans eğitimini tamamlamış olmak.
Lisans - 27.07.2021
İstanbul Gedik Üniversitesi 2021 Tercih-Tanıtım Dönemine Hazır
Online Görüşelim! Sosyal mesafemizi koruduğumuz, zorunlu olmadıkça temastan kaçındığımız bugünlerde buluşma platformlarımıza geçen yıl olduğu gibi bu yıl da "Online görüşmeleri ekledik. 27 Temmuz itibairyle, Whatsapp iletişim hattımız, Discord ve Zoom üzerinden online önlisans, lisans programlarımız ve tercihleriniz hakkında tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.
Lisans - 27.07.2021
Tokyo 2020'de boks maçında "kulağı ısırma" teşebbüsü
Yaşanan bu olay, ABD'li boksörler Mike Tyson ile Evander Holyfield arasında 1997 yılında yaşanan maçı hatırlattı. New York kentindeki Madison Square Garden'da oynanan ağır sıklet şampiyonluk maçında Tyson, rakibi Holyfield'ın kulağını ısırarak koparmış ve mücadeleden diskalifiye edilmişti. Bu olayın ardından Tyson'ın boksörlük lisansı, 15 aylığına iptal edilmişti.
Lisans - 27.07.2021
Kuşadasıspor Teknik Direktörü Gürkan Ferhatoğlu Rektörümüzü Ziyaret Etti
Lisans eğitimini Üniversitemizde tamamlayan yüksek lisans eğitimine ise halen devam eden Kuşadasıspor Teknik Direktörü Gürkan Ferhatoğlu, Kuşadasıspor'un, 26 yıl aradan sonra 3.
Lisans - 27.07.2021
Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesinde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler doktora programı açıldı
Açıklamada görüşlerine yer verilen Rektör Prof. Dr. Muhsin Kar, üniversitede ön lisans ve lisans programlarıyla lisansüstü eğitimin de yelpazesini genişletmeyi hedeflediklerini aktararak, "Programın açılmasında destek sunan herkese teşekkür ederim.
Lisans - 27.07.2021
İTÜ Mezunları En Yüksek İstihdam Oranına Sahip
"İTÜ ile farkını ortaya koy" İTÜ; İstanbul'da Ayazağa, Taşkışla, Maçka, Tuzla ve Gümüşsuyu'nda faaliyet gösteren 5 yerleşkesi, 250 bin kişinin üzerindeki mezun ordusuyla, 250'nci yılına emin adımlarla ilerliyor. İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şule Itır Satoğlu; Süleyman Demirel, Şarık Tara, Turgut Özal, Şekib Avdagiç, Nail Olpak, Zeynep Bodur Okyay, Erol Bilecik, İsmail Gülle gibi iş ve siyaset dünyasının önemli isimlerini mezun eden, Türkiye'nin ilk teknik üniversitesi olarak öne çıkan İTÜ'nün tam da bu noktada Türk iş dünyasına yönelik işbirlikleri, 2021-2022 eğitim öğretim döneminde ortalaması 3. 00'ın üzerindeki başarılı öğrencilerin katılabileceği, lisans ve yüksek lisans sürecini bir arada yürütmeye olanak tanıyan MasterBee programının yanı sıra girişimcilik ve staj imkanlarıyla öğrencilerine farklı bir gelecek inşa ettiğine dikkat çekti.
Lisans - 27.07.2021
Kosova'nın olimpiyatlardaki "altın" branşı judo
"Avrupa'nın en genç ülkesi" konumundaki Kosova, kısa tarihine rağmen yetiştirdiği binin üzerinde lisanslı judocuyla uluslararası alanda da adından söz ettirmeye başladı.
Lisans - 27.07.2021
Son dakika... TRT Çocuk Kitaplık uygulamasını 1 milyon kişi indirdi
Çocukların hayal gücünü, görsel, işitsel, bilişsel ve duygusal gelişimlerini destekleyen birbirinden renkli kitapların yer aldığı uygulamada, TRT Çocuk kahramanlarının lisanslı kitapları da bulunuyor.
Lisans - 27.07.2021
"Hedefimiz, Lisanslı Sporcu Sayısını 10 Bine Çıkarmaktır"
Yakınca Yaşam ve Spor Merkezinde devam eden 2.Yaz Spor Okulları kapsamındaki eğitimleri takip eden Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, " Gençlerimizin kişisel ve fiziksel gelişimlerini destekleyecek eğitim çalışmalarına büyük önem veriyoruz." diye konuştu.
Lisans - 27.07.2021
Eskişehir Hasan Polatkan Havalimanı'nı 2021 yılında kullanan dış hat yolcu sayısı 27 bine ulaştı
Üniversiteden yapılan yazılı açıklamaya göre, ESTÜ 1989 yılında trafiğe açılan Eskişehir Hasan Polatkan Havalimanı'nı, Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi bünyesindeki Pilotaj, Hava Trafik Kontrolü, Uçak Gövde ve Motor Bakımı, Havacılık Elektrik ve Elektroniği ile Havacılık Yönetimi lisans bölümleri ve lisansüstü programlarıyla hem akademik hem de operasyonel anlamda biriktirdiği 35 yıllık bilgi ve deneyimle emniyetli, güvenli, etkin ve verimli bir şekilde yönetiyor.
Lisans - 26.07.2021
Sudanlı judocu, İsrailli rakibiyle karşılaşmamak için olimpiyatlardan çekildi
Uluslararası Judo Federasyonu, olimpiyatlardan çekilen Cezayirli judocu Nurin'in lisansını askıya almıştı.
Lisans - 26.07.2021
TÜRGEV'in burs başvuruları başlıyor
TÜRGEV, 2021-2022 eğitim öğretim yılında burs kategorilerini 12'ye çıkararak farklı ihtiyaçları gözetiyor. Vakfın yurt dışı başarı bursu, lisansüstü araştırmacı yetiştirme bursları, ortaöğretim veya yükseköğretim burslarının yanı sıra, hafızlık yapan kız öğrencilere yönelik burslar gibi özel burs kategorileri bulunuyor.
Lisans - 26.07.2021
Plastik atık ithalatı yapan tesislere yeni düzenleme getirildi
Atık ithalatçısı kayıt belgesi başvuruları, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre İzin Lisans sisteminde yer alan kapasite, proses ve işletme taahhütleri esas alınarak İl Müdürlüğünce hazırlanan Atık İthalatçısı Tesis İnceleme Raporu ve ekleri üzerinden değerlendirilecek.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Lisans Haberleri | Lisans Haber - Haberler - Sayfa 6 - Lisans haberleri, son dakika lisans haber ve gelişmeleri burada. Coğrafya taban puanları kaç? 2021 ÖSYM YKS Coğrafya üniversite taban puanları baraj puanı kaç?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 4.8.2021 18:45:06. #1.15#

title