Lisans Haberleri

Lisans haber, Lisans son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Lisans - 14.07.2021
Japonya'dan Tayvan, Endonezya ve Vietnam'a 1 milyon doz Kovid-19 aşı hibesi
Dışişleri Bakanı Motegi Toşimitsu, düzenlediği basın toplantısında, AstraZeneca lisansıyla Japonya'da üretilen Kovid-19 aşısının çeşitli ülkelere hibe edileceğini söyledi.
Lisans - 13.07.2021
Yozgat Süt İşleme Tesisi Kura Çekim Listesi, Sınav Tarihi ve İstenilen Belgeler 13 Temmuz 2021
Adaylar Sınav Yeri-Tarihi ve Saati Soğutmacı -Elektrikçi- Yozgat Et Kombinası Müdürlüğü 03. 08. 2021 09: 00 Makine Bakımcı-Tır Şoförü Yozgat Et Kombinası Müdürlüğü 03. 08. 2021 09: 00 Süthane/Mandıra İşçisi Yozgat Et Kombinası Müdürlüğü 04-05. 08. 2021 09: 00 Süt ve Süt Ürünleri İşlemecisi Yozgat Et Kombinası Müdürlüğü 04-05. 08. 2021 09: 00 SINAVDA ADAYLARDAN İSTENECEK BELGELER: Soğutmacı; Nüfus cüzdanı Mezuniyeti gösterir belge Adli Sicil Kaydı ve Adli Sicil Arşiv Kaydı (e-Devletten alınabilir) İkametgah İlmuhaberi (e-Devletten alınabilir) Elektrikçi; Nüfus cüzdanı Mezuniyeti gösterir belge Adli Sicil Kaydı ve Adli Sicil Arşiv Kaydı (e-Devletten alınabilir) İkametgah İlmuhaberi (e-Devletten alınabilir) Makine Bakımcı; Nüfus cüzdanı Mezuniyeti gösterir belge Adli Sicil Kaydı ve Adli Sicil Arşiv Kaydı (e-Devletten alınabilir) İkametgah İlmuhaberi (e-Devletten alınabilir) Tır Şoförü; Nüfus cüzdanı Mezuniyeti gösterir belge Adli Sicil Kaydı ve Adli Sicil Arşiv Kaydı (e-Devletten alınabilir) İkametgah İlmuhaberi (e-Devletten alınabilir) Sürücü Belgesi (Karayolları Trafik Yönetmeliğindeki yeni sınıflandırmaya göre CE sınıfı) SRC3 veya SRC4 Belgesi Psikoteknik Belgesi (Güncel) Süthane/Mandıra İşçisi; Nüfus cüzdanı Mezuniyeti gösterir belge Adli Sicil Kaydı ve Adli Sicil Arşiv Kaydı (e-Devletten alınabilir) İkametgah İlmuhaberi (e-Devletten alınabilir) Öncelik Belgesi (Öncelikli olanlar) Süt ve Süt Ürünleri İşlemecisi; Nüfus cüzdanı Mezuniyeti gösterir belge Adli Sicil Kaydı ve Adli Sicil Arşiv Kaydı (e-Devletten alınabilir) İkametgah İlmuhaberi (e-Devletten alınabilir) İlgili okulların (Meslek Lisesi, Önlisans veya Lisans) süt ve süt ürünleri ile ilgili bölümlerine ilişkin mezuniyeti gösterir belge veya Süt ve Süt Ürünleri ile ilgili Ustalık veya Kalfalık belgesi veya Süt ve Süt Ürünleri sektöründe en az 2 yıl süre ile çalıştığını gösterir Hizmet Dökümü (SGK Prim Dökümü) Bilgi için: Yozgat Et Kombinası Müdürlüğü Mehmet Hulusi Efendi Mah.
Lisans - 13.07.2021
Kayseri Üniversitesi yeni açılan lisans programlarına öğrenci alacak
Kayseri Üniversitesi bünyesinde yeni kurulan lisans programlarına öğrenci alınacağı bildirildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Lisans Haberleri | Lisans Haber - Haberler - Sayfa 10 - Lisans haberleri, son dakika lisans haber ve gelişmeleri burada. Pakdemirli, TÜRİB'in tarımsal ürün endekslerini yayımlamaya başlaması dolayısıyla düzenlenen toplantıda konuştu Açıklaması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 5.08.2021 11:29:35. #1.13#

title