Lionel Messi, Yeni Sözleşmesiyle Arjantin'e Bedavaya Gidebilecek

Barcelona'nın yıldızı Lionel Messi, yeni imzalayacağı sözleşmesindeki maddeyle ülkesi Arjantin'deki bir takıma gitmek için takımdan bedelsiz ayrılabilecek.

Katalan medyası, Barcelona'nın Arjantinli yıldızı Lionel Messi'yle ilgili çok konuşulacak bir haberi gündeme getirdi.

Katalan kulübünün, tecrübeli futbolcuya 2023'e kadar sürecek yeni sözleşme önereceği iddia edilirken bu mukavelede Messi'nin '2020 yılından itibaren majör liglerde yer alanlar dışında bir takıma gitmek istemesi halinde serbest kalma bedeli olmayacak' maddesinin bulunacağı öne sürüldü.

ARJANTİN'E BEDAVA GİDEBİLECEK

Diğer bir deyişle Lionel Messi, iddia edilen yeni sözleşmeyi imzalaması halinde 2020'den itibaren Arjantin'e dönmek isterse 'bedava' transfer olabilecek ancak Real Madrid'e ya da Manchester United gibi elit takımlara bu şekilde gidemeyecek.

YORUMLAR (5)

  • TRANVATÖR:
    Adamın içinden geçen bir futbolcu,ronaldo gibi geh kuçu kuçu yapıp az topu ayaklarına alıp bir iki fake atıp kendisinden daha iyi birine topu gönderp boş kale pas isteyen bir adam değil(:
  • DANİMARK:
    Dikkatli okuyan MAJOR ligler dışındaki takımlarda oynayabilecek yani ikinci ligler...messi gitmez
  • C.RONALDO:
    kankam ispanyada bezmiş yakında river plate gidebilir tabi ben olmayınca ispanyada futbolmu konuşuluyor
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.