Lınderoth: Kewell İyi Bir Oyuncu

Lınderoth: Kewell İyi Bir Oyuncu

Galatasaray'ın İsveçli Futbolcusu Tobias Linderoth, Yeni Transfer Harry Kewell'ın Çok İyi Bir Futbolcu Olduğunu Söyledi.

Lınderoth: Kewell İyi Bir Oyuncu

Galatasaray'ın İsveçli futbolcusu Tobias Linderoth, yeni transfer Harry Kewell'ın çok iyi bir futbolcu olduğunu söyledi.

Linderoth, GS TV'ye yaptığı açıklamada, Kewell'a karşı daha önce oynadığını belirterek, ''Çok hızlı, top kontrolü, tekniği son derece iyi bir oyuncu. Onun dışında da gerçekten çok iyi bir solak. Diğer transferlerimizin hepsinin de çok faydalı olacaklarını zannediyorum'' diye konuştu.

Linderoth, geçirdiği sakatlıkla ilgili olarak da şöyle konuştu:

''Benim için gerçekten çok zor bir deneyimdi. Şimdi benim yapmam gereken asılmak ve çok iyi çalışmak. Eski performansıma ulaşmak için kendimi çok sıkı çalışmak zorunda hissediyorum ve elimden geleni yapıyorum. Kendimi iyi hissediyorum, takımla birlikte tüm antrenmanlara katılabiliyorum ve her gün iyileştiğimi daha da iyi olduğumu hissediyorum. Öyle zannediyorum ki bu böyle devam edecek'' şeklinde konuştu.

Linderoth, yeni teknik direktörleri Skibbe için de ''İlk kez genç bir hocayla çalışmıyorum. Benim hocadan edindiğim ilk izlenimler gerçekten çok olumlu'' diye konuştu.