Lincoln ve Nonda Hazır

Son Haftalarda Sakatlıklardan En Çok Canı Yanan Takım Olan Galatasaray'da, Bayer Leverkusen Maçı Öncesinde Beklenenin Üstünde Olumlu Gelişmeler Yaşanıyor.

Lincoln ve Nonda Hazır

Son haftalarda sakatlıklardan en çok canı yanan takım olan Galatasaray'da, Bayer Leverkusen maçı öncesinde beklenenin üstünde olumlu gelişmeler yaşanıyor.

Sarı-Kırmızılılar son iki lig maçında yedek kulübesini PAF takımından gençlerle takviye ederken, şimdi ise kulübe zenginliğini yaşamaya başladı. Sarı kırmızılı ekibin yabancı yıldızları Lincoln ve Nonda sakatlıklarını tamamen atlatıp, Leverkusen maçında oynayacak duruma geldiler. Bu iki isme yine sakatlıkları düzelen Ayhan ve Hakan Balta'nın eklenmesi ve affedilen Sabri'nin kadroya girecek durumda olması sarı kırmızılı takımda bu kez de forma savaşını başlattı. Teknik direktör Feldkamp'ın zorunluluktan şans verdiği gençler şanslarını çok iyi kullanınca, sakatlıkları düzelen asların forma giyip giyemeyecekleri sadece Feldkamp'a bağlı. Kurt hoca ülkesinin takımı Bayer Leverkusun'i çok iyi tanıdığı için Galatasaray'ın UEFA mücadelesindeki onbirini belki de yeniden şekillendirecek.

BARUSSO YARIN GELİYOR

Galatasaray'ın yeni transferi Ahmed Barusso ise salı günü İstanbul'a gelecek ve büyük bir ihtimalle Bayer Leverkusen maçını tribünden izleyecek. Afrika Kupası'nda ülkesi Gana ile üçüncülük kazanan Ahmed Baruso'nun eşyalarını toparlamak için Gana'dan Roma'ya geçtiği ve İtalya üzerinden İstanbul'a geleceği açıklandı. Afrika Kupası'nda final oynayan Rigobert Song'un ise 2 ya da 3 gün içerisinde İstanbul'da olması bekleniyor. Doğal olarak bu iki oyuncunun da gelmesiyle Galatasaray'da forma savaşı daha da kızışacak.

Kaynak: DHA