Linç Haberleri

Linç haber, Linç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Linç - 25.11.2020
Son dakika... Erdoğan: Avrupa'da milyonlarca insanımızı kifayetsiz siyasetçilere kurban edemeyiz
'HELAL GIDA ÜZERİNDE HASSASİYETLE DURMALIYIZ' İSEDAK kapsamında üye ülkeler arasındaki ticaretin artırılmasına yönelik adımların önemine dikkat çeken Cumhurbaşkanı Erdoğan, "İslam İşbirliği Teşkilatı'nın tercihli ticaret sisteminin uygulamaya konulmasına yönelik harcanan çabaları takdirle karşılıyorum. 2021 yılı başında yapılmasını teklif ettiğimiz ticaret müzakereleri komitesi toplantısı, sistemin yürürlüğe girmesi için kritik bir adım olacaktır. İstanbul Tahkim Merkezi'nin kurumsal yapısını tamamlayabilmesi için gerekli kurulların teşekkülünü de hızlandırmalıyız. Teşkilat olarak, üzerinde hassasiyetle durmamız gereken diğer konu helal gıdadır. Helal gıda standardı ve belgelendirilmesine yönelik faaliyetlerimizi bir süredir devam ettiriyoruz. Ancak tüm çabalarımıza rağmen halen ülkelerimiz arasında arzu ettiğimiz koordinasyonu tesis edemedik. İslam Ticaret Odası'nı, İslam ülkeleri standartlar ve metroloji enstitüsü ile iş birliği halinde gereken gayreti göstermeye davet ediyorum" diye konuştu.  'İSLAM DÜŞMANLIĞI KARŞISINDA SESSİZ KALMA LÜKSÜMÜZ YOKTUR' Erdoğan, Müslümanlar olarak bu yıl sadece salgınla değil, aynı zamanda batı ülkelerinde yükselen İslam düşmanlığıyla da mücadele ettiklerini söyledi. "Bu ülkelerde yaşayan kardeşlerimize ait iş yerleri, evler, ibadethaneler, okullar hemen her gün Neonazilerin saldırısına maruz kalıyor" diyen Erdoğan, şunları kaydetti: "Müslüman kadınlar başörtülerinden dolayı sokakta, çarşıda, otobüste, vapurda ya hakarete ya da fiili tacize uğruyor. Düşünce ve basın özgürlüğü kılıfı altında mukaddes değerlerimiz çiğnenirken, peygamberimize yönelik alçakça saldırılar düzenleniyor. Bugün lafa gelince demokrasiyi kimseye bırakmayan, birçok batılı devlette Müslümanlara yönelik hukuksuzluklar sıradan bir vaka haline gelmiştir. Hatta İslam ve Müslüman düşmanlığı kimi Avrupa ülkelerinde bizzat devlet başkanı seviyesinde himaye edilen bir bir politikaya dönüşmüştür. 2'nci Dünya Savaşı öncesinde Avrupa'daki Musevilere karşı yürütülen linç ve nefret kampanyasının aynısına bugün Müslümanlar muhatap olmaktadır.
Linç - 25.11.2020
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Batı'da yükselen İslam düşmanlığına dikkat çekti
Son dakika haberi... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "İkinci Dünya Savaşı öncesinde Avrupa'daki Musevilere karşı yürütülen linç ve nefret kampanyasının aynısına bugün Müslümanlar muhatap olmaktadır.
Linç - 25.11.2020
Son dakika... Erdoğan: "İkinci Dünya Savaşı öncesinde Avrupa'daki Musevilere karşı yürütülen linç ve nefret kampanyasının aynısına Müslümanlar muhatap olmaktadır."
Son dakika haberlerine göre Erdoğan: "İkinci Dünya Savaşı öncesinde Avrupa'daki Musevilere karşı yürütülen linç ve nefret kampanyasının aynısına Müslümanlar muhatap olmaktadır.
Linç - 25.11.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 5
'PAMUK'U TÜFEKLE VURAN CANİ DEĞİL DE, SAHİBİ HEDEF GÖSTERİLİYOR' Hilmi Saatoğlu'nun oğlu Suat Saatoğlu ise, "Pamuk'un donanımlı bir klinikte tedavi olabilmesi ve kamuoyu oluşturacak güçte olması sebebiyle, suçlunun bulunabilmesi için HAYTAP'tan yardım talep ettik. Ancak HAYTAP tarafından yapılan sosyal medya yayınları ile Pamuk'un bakımı ile ilgilenen babamız, bu durum hakaret içeren, tehdit içeren yorumlara, insan onuru hiçe sayılarak toplu linçe maruz bırakılarak ve üzüntümüzün katlanmasına sebep olmuştur.
Linç - 17.11.2020
Son dakika haberleri... Karabağ yenilgisini hazmedemeyen Ermeniler'in meclisi bastığı an kamerada
MECLİS BAŞKANI LİNÇ EDİLMİŞTİ Ermenistan Meclis Başkanı Ararat Mirzoyan, meclis binası önündeki göstericiler tarafından linç edilmişti.
Linç - 16.11.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 20
HAKKIMDA LİNÇ KAMPANYASI BAŞLATILDI Kendisine yönelik linç kampanyası başlatıldığını öne süren Öncel, soruşturma dosyasının içeriği ile basında bahsi geçen ifadelerin farklı olduğunu iddia ederek, konunun taciz ve tehdit içermediğini ileri sürdü.
Linç - 13.11.2020
"Erivan yönetimi, halkı ve askerleri zafer kazanacakları yönünde kandırmaktaydı"
Ermenistan'ı çatışmanın "en büyük kaybedeni" olarak tanımlayan Güler, şunları kaydetti: "Erivan yönetimi uzun süredir hem halkı hem de cepheye savaşmaya giden askerleri zafer kazanacakları yönünde söylemlerle kandırmaktaydı. Ermenistan ve Dağlık Karabağ bölgesindeki Ermeniler bu yönde bir teslimiyeti, bu ölçekte toprak kayıpları yaşanmasını aslında beklemiyorlardı. Hem Dağlık Karabağ'ın sözde lideri hem de Nikol Paşinyan'ın ateşkese dair itirafları halk nezdinde büyük infial uyandırdı. Ateşkesi müteakip halkın parlamento binasını basması, meclis başkanını linç etmesi bu durumun göstergeleridir.
Linç - 12.11.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 13
Kaya, "Ben avukatları olarak iş yeri kamera görüntülerini istedim. Kamera görüntülerinde, teknenin içerisine su katıldığı, dezenfektan malzemesi katıldığı, çok az miktarda süt görüntüsü olsun diye süt atığı katıldığı görülmektedir. Eylemin gerçekleşmesinden sonra da kazanın tamamının da tahliye edildiği apaçık görülmektedir. Ama sadece yansıyan görüntülerden hareketle müvekkillere bir linç girişimi sergilenmiştir.
Linç - 12.11.2020
Ermenistan Başbakanı Paşinyan ortaya çıktı: Kabul etmeseydim 20 bin asker kuşatmaya düşecekti
 20 BİN ERMENİ ASKERİ KUŞATMAYA DÜŞECEKTİ Ermeni basını Paşinyan'ın sokağa çıkması durumunda Linç edileceğini belirtirken, Paşinyan günler sonra Facebook üzerinden açıklamada bulundu.
Linç - 10.11.2020
Son dakika haberi | DHA YURT BÜLTENİ - 1
Mahkeme başkanının, "Bunları önceki ifadelerinizde neden anlatmadınız?" diye sorması üzerine Avcı, "Medya linç etmişti beni.
Linç - 9.11.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 21
Mahkeme başkanının, "Bunları önceki ifadelerinizde neden anlatmadınız?" diye sorması üzerine Avcı, "Medya linç etmişti beni.
Linç - 3.11.2020
ABD seçim tarihindeki "Ocoee katliamının" 100. yıl dönümü
Polis şefi linç kampanyasına öncülük etti Aynı gün akşam kasabanın polis şefi Sam Salisbury, linç kampanyasına öncülük etti ve aranan Moses Norman'ın diğer siyahi zengin July Perry'nin evine gittiği bilgisi üzerine, 100 kişiden oluşan bir grup Perry'nin evine yürüdü.
Linç - 30.10.2020
flaş
İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ: Bana karşı işletilen disiplin süreci, İYİ Parti Disiplin Yönetmeliği'ne göre ilerleyen bir hukuki süreç değil, siyasal kampanya çerçevesinde "Vahşi Batı'daki siyasal linç" ilkelerine göre gelişmiştir.
Linç - 28.10.2020
Fransa'da Ermeni protestocuların yaraladığı Türk genç: "Türk bayrağı yakmasınlar diye gittik"
Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde, sırtlarında Ermenistan bayrağı taşıyan protestocu grubun ellerindeki sopalarla iki kişiyi aralarına alarak linç girişiminde bulunması yer alıyor.
Linç - 26.10.2020
Conde seçimi kazandı, Gine'de şiddet tırmandı
Gine Bağımsız Seçim Komisyonu'nun (CENI) 18 Ekim'de gerçekleştirilen seçimin galibi Gine Devlet Başkanı Alpha Conde'nin kazandığını açıkladı. Conde'nin üçüncü kez iktidara geldiğinin açıklanmasının ardından ülke karıştı. Günlerdir devam eden protesto olaylarında toplamda 30 kişi hayatını kaybederken, son olarak başkent Konakri'de gerilim tırmandı. Devlet Başkanı Conde'nin partisi Gine Halk Meclisi'nin önünde olaylar kontrolden çıktı. Gine Halk Meclisi'nin Ditinn temsilcisinin 2 kişiyi öldürmesinin ardından kalabalık tarafından linç edildi.
Linç - 26.10.2020
Histerinin ortasında Fransa: İslamofobiden toplumsal düşmanlığa
Fransa kamuoyunda Müslümanların temel hak ve özgürlüklerinin savunulmasını önceleyen özgürlükçü bir ses duyabilmek şöyle dursun, hükümetin aşırılıkçı nefret politikasını bir nebze eleştiren herkes marjinalleştiriliyor. Fransa'da laiklik ilkesini koruyan resmi bir komite olan Observatoire de Laicite'nin (Laiklik Gözlemevi) başkanı Nicolas Cadene, son gelişmeleri yorumlarken, laikliği korumaktan çok Müslümanların damgalandığı bir noktaya gidildiğini söyledikten sonra toplumsal bir linçe uğradı ve görevden alınması çağrıları yapıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Linç Haberleri | Linç Haber - Haberler - Linç haberleri, son dakika linç haber ve gelişmeleri burada. Son dakika... Erdoğan: Avrupa'da milyonlarca insanımızı kifayetsiz siyasetçilere kurban edemeyiz.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.11.2020 02:31:44. #1.14#
title