Limitsiz İnternet ve D-Smart Keyfi Yalnızca 49 TL

Limitsiz İnternet ve D-Smart Keyfi Yalnızca 49 TL

"D-SMART 1+1=1" kampanyasında kullanıcılar; D-Smart'ın zengin içeriğinden ve internet hizmetinden 49TL'den başlayan fiyatlarla yararlanabilirler.

Limitsiz İnternet ve D-Smart Keyfi Yalnızca 49 TL

Kampanya kapsamında limitsiz internet ve D-Smart keyfi birlikte sadece internet fiyatına sunuluyor. Yani 2 hizmet, tek hizmet fiyatına.

İsteyenler D-Smart, isteyenler her yerden televizyon keyfi yaşatan D-Smart Blu ile D-Smart dünyasının zengin ve renkli içeriğine cazip fiyatlarla sahip olabilecekler.

Türkiye'nin öncü dijital yayın platformu D-Smart, sahip olduğu zengin içeriğini paylaşmak için harekete geçiyor. D-Smart izleyicisine sunduğu avantajlı seçeneklerinde D-Smart keyfini, filmini, dizisini ve dünyanın sporunu D-Smart Net'in limitsiz internet seçenekleri ile birarada çok cazip fiyatlarla sunuyor.

D-Smart, 8 Mb'e kadar limitsiz internet ile D-Smart BLU Sinema paketini 49 TL'ye sunarak, limitsiz internet tarife fiyatının çok altında bir fiyata hem limitsiz internet hem de D-Smart'ın zengin sinema ve dizi içeriğini bir arada veriyor. Ayrıca 10 TL farkla, 59 TL'ye İnternet+ D-Smart BLU Spor aboneliği ile, dizi ve filmlerin yanı sıra D-Smart'ın spor içeriğine de sahip olabilme fırsatı sunuluyor.

D-Smart keyfini evinde sürdürmek isteyenlere ise , tüm bu zengin içeriğe ve daha fazlasına yalnızca 10 TL fark ile sahip olma şansı sunuluyor.

D-Smart'ın kampanyasında yer alan tüm hizmetler, tek bir faturayla sunuluyor.

Kampanya Şartları:

* Kampanya 30 Ağustos – 31 Ekim tarihleri arasında geçerlidir.
* D-Smart BLU hizmetinden faydalanmaya başlamak için öncelikle internet aktivasyonunun gerçekleşmesi gerekmektedir.

*Kampanyalar yeni müşterilere özel ve 24 ay taahhütlüdür.
*Kampanyalar D-Smart Net ve D-Smart BLU ürünün birarada alınması şartıyla geçerlidir.