Libyalı Askerlerin İfadesi Alınıyor (2)

Libyalı Askerlerin İfadesi Alınıyor (2)

Libyalı askerlerin tedavi için geldikleri Antalya'da, konakladıkları otelde güvenlik görevlileri ve müşterilerle kavga etmesine Okçuluk Milli Takımı sporcularının da kaldığı belirtildi.

Libyalı Askerlerin İfadesi Alınıyor (2)

Libyalı ASKERLERİN İFADESİ ALINIYOR (2)

OKÇULUK MİLLİ TAKIMI DA OTELDE

Libyalı askerlerin tedavi için geldikleri Antalya'da, konakladıkları otelde güvenlik görevlileri ve müşterilerle kavga etmesine Okçuluk Milli Takımı sporcularının da kaldığı belirtildi. Okçuluk Milli Takım Antrenörü Erol Öktem, 23 kişilik Yıldız, Gençler Okçuluk Milli Takım sporcularının 12 Şubat tarihinden itibaren kavganın çıktığı Porto Bello Otel'de kampta bulunduğunu anlatırken şöyle dedi:

"Sporcularımız henüz uyumamıştı. Aşağıda büyük bir gürültü koptu. Bizler sporcuların emniyette olduğunu kontrol ettikten sonra bilgi almaya çalıştık. Sonradan öğrendik ki, Libyalı muhalif askerler kutlama yapmak isterken olay çıkarmışlar."

Kamplarının 20 Şubat'ta sona ereceğine dikkat çeken Öktem, "Bugün de 10 kişilik Büyükler Okçuluk Milli Takımı kampa girdi. Hedefimiz önümüzdeki Temmuz ayında Danimarka'da yapılacak olan Yıldızlar, Gençler Avrupa Şampiyonası'nda derece elde etmek" diye konuştu. - Antalya