Levent Şahin Haberleri

Levent Şahin haber, Levent Şahin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Levent Şahin - 10.01.2018
Asamoah'ın Olma İhtimali Zayıf Gibi Görünüyor"
"Her oyucuyu kullanma niyetindeyim" Fatih Terim, kadroda bulunan futbolculardan Ryan Donk'tan beklentisi olduğunu belirterek, şöyle devam etti: "Fernando sakatlandı. Alternatifini de Fernando'nun oluşturmaması lazım. Donk var. Orada bir de Selçuk var. Sahaya 11'den fazla oyuncu çıkaramazsınız. Sezonu doğru rotasyonlarla götürürseniz böylece herkes kendini önemli hisseder. Yönetime '20 artı 3 kişi bana yeter.' dedim. Her oyucuyu kullanma niyetindeyim. Önemli olan onlara şans verdiğim zaman bunu doğru kullanmalarıdır. Adil olmak en önemli meselelerden bir tanesidir. Ben mutlu olmalarını istiyorum. Mutlu olmayan hiçbir insan gerçek performansını veremez. Sahada hem oynayacağız hem eğleneceğiz. Kaybettiğimiz zaman da bunun duygusunu yaşayacağız." "Elmander cumartesi günü burada olacak" Fatih Terim, anlaşma sağladıkları Claudio Taffarel'in 18 Ocak'tan sonra takıma katılacağını dile getirerek, şunları kaydetti: "Benden rica etti, böyle bir izin verdik. Eski ekibimizi aldık. Diğer iki arkadaşımız Hasan Şaş ve Ümit Davala'yı da çağırdım. Milli takımda yardımcım olan Levent Şahin ile güzel bir uyum sağladılar.
Levent Şahin - 04.01.2018
Galatasaray'da Terim'in Yardımcıları Belli Oluyor
Fatih Terim, göreve başlamasının ardından ilk olarak A Milli Takımı'da birlikte çalıştığı Levent Şahin'i teknik kadrosuna dahil ederken, Hasan Şaş ve Ümit Davala ile de Florya Metin Oktay Tesisleri'nde bir araya gelmişti.
Levent Şahin - 04.01.2018
Galatasaray, Hasan Şaş, Ümit Davala ve Taffarel'i Kap'a Bildirdi
Galatasaray'da Teknik Direktör Fatih Terim'in yardımcıları gün geçtikçe belli olmaya devam ediyor. Levent Şahin ile Claudio Taffarel'in kesinleşmesinin ardından iki isim daha belli oldu.
Levent Şahin - 03.11.2017
TMO Belli Ölçüde Üreticiyi Rahatlattı"
Ulusal Fındık Konseyi (UFK) Yönetim Kurulu Üyesi Levent Şahin Başaran, Toprak Mahsulleri Ofisi'nin (TMO) fındık alımlarının üreticiyi kısmen rahatlattığını belirterek, "TMO'nun devreye girmesi serbest piyasadaki karmaşanın kısmen önüne geçti ancak fiyat konusunda beklentinin altında.
Levent Şahin - 02.10.2017
Tüccarlara Kesinlikle Emanet Fındık Vermeyin"
Ulusal Fındık Konseyi (UFK) Yönetim Kurulu Üyesi Levent Şahin Başaran, üreticilerden tüccarlara emanet fındık vermemelerini istediklerini belirterek, "TMO alımlara başladı.
Levent Şahin - 24.09.2017
Batı Karadeniz'de "Dikenli Altın"In Hasadı Başladı
Akçakoca Ziraat Odası Başkanı Levent Şahin Başaran, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kış aylarının vazgeçilmesi olan kestanede hasadın başladığını söyledi.
Levent Şahin - 11.09.2017
Fındık Rekoltesi Beklenenin Altında Kaldı
Ulusal Fındık Konseyi (UFK) Yönetim Kurulu Üyesi Levent Şahin Başaran, fındıkta rekoltenin beklenenin altında olduğunu söyledi.
Levent Şahin - 30.08.2017
Fındığı "Emanete Vermeyin" Uyarısı
Ulusal Fındık Konseyi (UFK) Yönetim Kurulu Üyesi Levent Şahin Başaran, emanete verilen fındığın fiyatların düşmesine neden olduğunu belirterek, "Fiyatlar dip yapmış durumdayken bir de emanete fındık vererek bu avantajı hepten alıcıların eline geçirmenin mantığı yok." dedi.
Levent Şahin - 17.08.2017
Fındıktaki Fiyat Beklentisi
Ulusal Fındık Konseyi (UFK) Yönetim Kurulu Üyesi Levent Şahin Başaran, fındıkta fiyat beklentisine ilişkin, TMO'nun açıklamış olduğu fiyatı revize ederek, 12 liranın üzerinde bir fiyatla alım yapması gerektiğini belirtti.
Levent Şahin - 05.08.2017
Lucescu Mesaiye Başladı
Bugün Riva Hasan Doğan Tesisleri'nde yeni yardımcıları Tayfur Havutçu ve Levent Şahin'le bir araya gelen Rumen teknik direktör, fikir alışverişlerinde bulundu.
Levent Şahin - 04.08.2017
Lucescu'nun Yardımcıları Belli Oldu
Lucescu'nun A Milli Takım Teknik Direktörü olmasının ardından yardımcıları da merak konusuydu. Yetkililerden alınan bilgilere göre Rumen hocanın yardımcılıkları Tayfur Havutçu ve Levent Şahin'i oldu.
Levent Şahin - 04.08.2017
Flaş
Milli Takımlar Teknik Direktörlüğü görevine getirilen Mircea Lucescu'nun yardımcılıklarına Levent Şahin ve Tayfur Havutçu'nun getirildiği öğrenildi.
Levent Şahin - 03.08.2017
Lucescu, Levent Şahin'in Sunumuna Hayran Kaldı
A Milli Takım'ın yeni teknik direktörü Mircea Lucescu'ya, bu sabah geldiği İstanbul'da geniş bir sunum yapıldı.
Levent Şahin - 03.08.2017
Hasan Sarıçiçek: "Türkiye Futbol Federasyonu Çok Sağlıklı Düşünemiyor"
"TFF sağlıklı düşünemiyor" Fatih Terim'in yardımcılığını yapan Levent Şahin'in kalıp kalmamasıyla ilgili olarak yorum yapmayan Sarıçiçek, "Adana'ya gitti geldi, sözleşmesinde bir takım tartışmalar oldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Levent Şahin Haberleri | Levent Şahin Haber - Haberler - Sayfa 9 - Levent Şahin haberleri, son dakika levent şahin haber ve gelişmeleri burada. Galatasaray; Hasan Şaş, Ümit Davala ve Levent Şahin'i Kap'a Bildirdi!.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 7.5.2021 21:54:29. #1.14#

title