Levent Şahin Haberleri

Levent Şahin haber, Levent Şahin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Levent Şahin - 26.07.2018
Ziraat Odaları Koordinasyon Kurulu Toplantısı
Toplantıda açıklama yapan Ulusal Fındık Konseyi (UFK) Yönetim Kurulu Üyesi Levent Şahin Başaran, toplantıda fındık sezonunun yaklaşmasıyla birlikte önemli kararlar alınarak tutanak altına alındığını söyledi.
Levent Şahin - 18.07.2018
Fiskobirlik'e Sahip Çıkmamız Gerekiyor"
Ulusal Fındık Konseyi (UFK) Yönetim Kurulu Üyesi Levent Şahin Başaran, Fiskobirlik'in fındık alımının hem piyasa ve üretici tarafında dengeleyici etki yaptığını belirterek, "Açıklamalar memnun edicidir ama sezon sonunda bunların gereğinin yapılmış olmasını görmek istiyoruz.
Levent Şahin - 11.07.2018
Fındıkta Rekolte Kaybı
Ulusal Fındık Konseyi (UFK) Yönetim Kurulu Üyesi Levent Şahin Başaran, Batı Karadeniz'de ramazan ayının başında bahçelerde görülen fındığın şu anda yüzde 40'lık kısmının çeşitli nedenlerle döküldüğünü söyledi.
Levent Şahin - 25.06.2018
Gündem / 25 Haziran 2018
(Ankara/16.00) (Fotoğraflı-Görüntülü) ÖZEL HABER 1- "Yeşil altın"da kritik bir ay UFK Yönetim Kurulu Başkanı Levent Şahin Başaran: "Çiftçilerin şimdiden bahçesine gidip külleme ile mücadele etmesi gerekiyor.
Levent Şahin - 22.06.2018
Şiddetli Fırtına ve Yağış Fındığa Zarar Verdi"
Ulusal Fındık Konseyi (UFK) Yönetim Kurulu Başkanı Levent Şahin Başaran, Batı Karadeniz Bölgesi'nde yaklaşık bir haftadır aralıklarla devam eden yağış ve fırtınanın fındık mahsulünde dökülmelere neden olduğunu bildirdi.
Levent Şahin - 20.05.2018
Galatasaray, Şampiyonluk Kupasını Kaldırdı
Brezilya Milli Takımı'nda bulunması nedeniyle kaleci antrenörü Claudio Taffarel'in katılamadığı etkinlikte, önce yardımcı antrenörler Hasan Şaş, Ümit Davala ve Levent Şahin sahneye çıkarken, son olarak da teknik direktör Fatih Terim kürsüye geldi.
Levent Şahin - 04.05.2018
Sis Fındığın Gelişimini Olumsuz Etkileyecek"
Uluslararası Fındık Konseyi (UFK) Yönetim Kurulu Üyesi Levent Şahin Başaran, Batı Karadeniz'de yaklaşık bir haftadır etkili olan yoğun sisin fındığın gelişimini olumsuz etkileyeceğini söyledi.
Levent Şahin - 08.04.2018
Afyonkarahisar'da Yolcu Otobüsü Devrildi: 1 Ölü, 20 Yaralı (2)
İSİMLER BELİRLENDİAfyonkarahisar'ın Sinanpaşa ilçesi yakınlarında, Levent Şahin'in (44) kullandığı yolcu otobüsünün devrildiği kazada ölen kadın yolcunun Semra Polat (25) olduğu belirlendi.
Levent Şahin - 08.04.2018
Güncelleme - Afyonkarahisar'da Yolcu Otobüsü Devrildi: 1 Ölü, 20 Yaralı
Afyonkarahisar'da yolcu otobüsünün devrilmesi sonucu bir kişi hayatını kaybetti, 20 kişi yaralandı. Alınan bilgiye göre, Levent Şahin idaresindeki Pamukkale firmasına ait 07 MHG 22 plakalı yolcu otobüsü, Afyonkarahisar-Antalya karayolunun 35.
Levent Şahin - 29.03.2018
Galatasaray'dan Anlamlı Ziyaret
Teknik direktör Fatih Terim, yardımcıları Levent Şahin, Ümit Davala, Hasan Şaş, futbolcular Selçuk İnan ve Bafetimbi Gomis ile birlikte Florya'da bulunan Galatasaraylılar Yurdu'na ziyarette bulundu.
Levent Şahin - 29.03.2018
Galatasaray'da Anlamlı Ziyaret
Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, teknik direktör Fatih Terim, yardımcıları Levent Şahin, Ümit Davala, Hasan Şaş, futbol takımı oyuncuları kaptan Selçuk İnan ve Bafetimbi Gomis'in, Florya'da bulunan Galatasaraylılar Yurdu'na ziyarette bulundukları belirtildi.
Levent Şahin - 28.03.2018
Atama, Görevlendirme ve Görevden Alma Kararları
Buna göre, Yılmaz Akçil, Türkiye Adalet Akademisi Başkanlığına yeniden görevlendirildi. Kamu Gözetimi, Muhasebe ve Denetim Standartları Kurulu Üyeliklerine Prof. Dr. Yusuf Balcı, Zafer Yıldırımlı, Ebu Bekir Levent Şahin, Şule Aslan ve Bülent Gölgeli, Milli Eğitim Bakanlığı Bakanlık Müşavirliğine ise İpek Coşkun atandı.
Levent Şahin - 28.03.2018
Kamu Gözetimi, Muhasebe ve Denetim Standartları Kurulu'na Atama
Buna göre, Kurul üyeliklerine, Prof. Dr. Yusuf Balcı, Zafer Yıldırımlı, Ebubekir Levent Şahin, Şule Aslan, Bülent Gölgeli atandı.
Levent Şahin - 27.02.2018
Sanal Yıldızlarının Antrenörü Oldu
A Milli Takım Antrenörü Levent Şahin aracılığıyla Samet Aybaba ile tanıştığını ve Beşiktaş'ta 21 yaşında antrenörlük görevine başladığını anlatan Erdoğan, şu anda Türkiye'nin en iyi teknik direktörlerinden Aybaba ile çalıştığını ve bunun kendisi için önemli bir şans olduğunu söyledi.
Levent Şahin - 21.02.2018
Fındıkta 'Erken Uyanma' Risk Oluşturuyor
Ulusal Fındık Konseyi (UFK) Yönetim Kurulu Üyesi Levent Şahin Başaran, hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üzerinde seyrettiğine dikkati çekerek, "Fındıkta erken uyanma söz konusu.
Levent Şahin - 18.02.2018
Galatasaray'dan Mehmetçik'e Destek Mesajı
Terim ve yardımcısı Levent Şahin ile futbolculardan Selçuk İnan, Fernando Muslera, Yasin Öztekin ve Ahmet Çalık, kulübün Twitter hesabından yayımlanan videolu mesajda Mehmetçik'e desteklerini iletti.
Levent Şahin - 18.02.2018
Galatasaray'dan Mehmetçiklere Destek
Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Yardımcı Antrenör Levent Şahin, kaptan Selçuk İnan, Fernando Muslera, Yasin Öztekin ve Ahmet Çalık, yayınladıklarını video ile Zeytin Dalı Harekatı’ndaki Mehmetçiklere destek oldu.
Levent Şahin - 18.02.2018
Galatasaray Futbol Takımı'ndan Mehmetçiğe Anlamlı Mesaj
Sarı-kırmızılı kulübün resmi sosyal medya hesabı üzerinden yapılan paylaşımda; teknik direktör Fatih Terim, yardımcısı Levent Şahin ve futbolculardan Selçuk İnan, Ahmet Çalık, Fernando Muslera ile Yasin Öztekin, harekatta bulunan Mehmetçiğe teşekkür etti ve birlik beraberlik mesajı verdi.
Levent Şahin - 05.02.2018
Fındık Üreticisine Hastalık ve Zararlılara Karşı Tedbir Çağrısı
Ulusal Fındık Konseyi (UFK) Yönetim Kurulu Üyesi Levent Şahin Başaran, fındık üreticilerine, hastalık ve zararlılara karşı önlem almaları çağrısında bulunarak, "Üreticilerimizin acilen destek alıp mücadelesini yapması lazım." dedi.
Levent Şahin - 05.02.2018
Fındık Üreticisine Hastalık ve Zararlılara Karşı Tedbir Çağrısı
Ulusal Fındık Konseyi (UFK) Yönetim Kurulu Üyesi Levent Şahin Başaran, fındık üreticilerine, hastalık ve zararlılara karşı önlem almaları çağrısında bulunarak, "Üreticilerimizin acilen destek alıp mücadelesini yapması lazım." dedi.
Levent Şahin - 16.01.2018
Galatasaray; Şaş, Davala ve Şahin'i Kap'a Bildirdi
Galatasaray Kulübü, Futbol Takımı Yardımcı Antrenörlük görevi için Ümit Davala, Levent Şahin ve Hasan Şaş ile anlaşmaya varıldığını Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) bildirdi.
Levent Şahin - 13.01.2018
Galatasaray Teknik Heyeti ile Basın Mensupları Maç Yaptı
Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, attığı 3 golle galibiyette önemli rol aldı. Teknik ekipte Ümit Davala ve Mert Çetin 3'er, Hasan Şaş ve Levent Şahin 2'şer, Fadıl Koşutan ise bir gol kaydetti.
Levent Şahin - 13.01.2018
Galatasaray Teknik Heyeti ile Basın Mensupları Maç Yaptı
Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, attığı 3 golle galibiyette önemli rol aldı. Teknik ekipte Ümit Davala ve Mert Çetin 3'er, Hasan Şaş ve Levent Şahin 2'şer, Fadıl Koşutan ise bir gol kaydetti.
Levent Şahin - 13.01.2018
Galatasaray'ın Antalya Kampı
Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, attığı 3 golle galibiyette önemli rol aldı. Teknik ekipte Ümit Davala ve Mert Çetin üçer, Hasan Şaş ve Levent Şahin ikişer, Fadıl Koşutan ise bir gol kaydetti.
Levent Şahin - 12.01.2018
Türkiye'de Fındığın Önünü Açacak Projeler Üretilmeli"
Ulusal Fındık Konseyi (UFK) Yönetim Kurulu Üyesi Levent Şahin Başaran, kalıcı temelleri olan ve Türk fındığının, üreticinin ve ihracatçının önünü açacak projeler ve desteklemeler düşünülmesi gerektiğini belirtti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Levent Şahin Haberleri | Levent Şahin Haber - Haberler - Sayfa 8 - Levent Şahin haberleri, son dakika levent şahin haber ve gelişmeleri burada. Galatasaray, Akhisarspor Maçı Hazırlıklarına Devam Etti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.5.2021 23:39:07. #1.14#

title