Levent Özciğer Seçim Sonuçları - Haberler
Haberi Paylaş

Levent Özciğer Seçim Sonuçları

Haberler.com - Haberler | Güncel
Levent Özciğer Seçim Sonuçları

31 Mart seçimlerinde Vatan Partisi İZMİR SELÇUK belediye başkan adayı olan Levent Özciğer isimli adayın aldığı oy oranı belli oldu.

31 Mart seçimlerinde Vatan Partisi İZMİR SELÇUK belediye başkan adayı olan Levent Özciğer isimli adayın aldığı oy oranı belli oldu. İZMİR SELÇUK ilçesinde toplam 8 aday ile yarışan Levent Özciğer isimli Vatan Partisi adayının aldığı oy oranını haberimizden öğrenebilirsiniz.

Türkiye, 31 Mart'ta belediye başkanı, belediye meclis üyesi ve muhtarlarını seçmek için sandığa gitti. Partilerin hummalı çalışmaları sonucu sandıklar açıldı ve yerel seçimde adayların aldığı oy oranları belli oldu. Peki 31 Mart 2019 Yerel Seçiminde Vatan Partisi İZMİR SELÇUK adayı Levent Özciğer kimdir? Vatan Partisi İZMİR SELÇUK adayı Levent Özciğer yüzde kaç oy aldı?

Levent Özciğer Oy Oranları ve Seçim Sonuçları

31 Mart yerel seçimlerinde Vatan Partisi İZMİR SELÇUK belediye başkan adayı olarak gösterilen Levent Özciğer SELÇUK ilçesinde % 0,18 oranında oy almıştır. SELÇUK ilçesinde % 0,18 oranında oy olan Levent Özciğer adlı Vatan Partisi adayı toplamda 45 adet oy sayısına ulaştı.

İZMİR SELÇUK ilçesinde AK Parti, CHP, MHP, DSP, VP adaylarının aldığı oy oranlarını detaylı olarak incelemek istiyorsanız tıklayınız.

Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title