Levent Marina Yeniden

Levent Marina Yeniden

Levent Marina İzmir'in Gözde Mekanlarından Biri Olacak.

Levent Marina Yeniden

Dirinler Döküm'ün işletme hakkını 7 yıllığına Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı'ndan aldığı Levent Marina'da büyük değişikliklere gidildi.

Dirinler A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Melih Dirin, İzmir'e prestijli güzel bir mekan kazandırmayı hedeflediklerini ifade ederek, "Levent Marina Yeniden sloganıyla çıktığımız yolda hızla ilerliyoruz. İzmir'e butik bir marina kazandıracağız. Herkesin keyif alacağı, yemek yiyeceği, tekne sahiplerinin rahatlıkla teknelerini bağlayacakları, tekne bakımlarının en kaliteli şekilde yapılacağı bir yer yaratmayı planlıyoruz. Burada yelken kulüpleriyle birlikte sosyal aktiviteler yapacağız. Yarışmalar gerçekleştireceğiz" diye konuştu.
İnşaatların büyük bir süratle devam ettiğini Kasım ayı içinde tekne kabulüne başlayacaklarını yılbaşında da cafe restaurantlarıyla tam olarak faaliyete geçmeyi hedeflediklerini ifade eden Dirin, "İzmir'in nezih bir yeri ve bir zamanlar markası olan Levent Marina'yı yine eski günlerine döndüreceğiz"dedi.

Dirin, ayrıca Denize ve İzmir'e olan sevgileri nedeniyle Levent Marinayı kiraladıklarını vurgulayarak, Dirinler Döküm'ün tüm karakteristik özelliklerini Levent Marinaya yansıttıklarını da kaydetti.