Levent Kırca'ya Sosyal Medyada Tepki Yağıyor!

Levent Kırca'ya Sosyal Medyada Tepki Yağıyor!

Ulusal TV'de Başbakan için, ''Erdoğan'ın sonu Menderes gibi olacak'' diyen Kırca'ya tepki yağıyor.

Levent Kırca'ya Sosyal Medyada Tepki Yağıyor!

Polisin Taksim'de Gezi Parkı eylemcilerine müdahale ettiği sırada Ulusal TV'de konuşan Levent Kırca'ya sosyal medyada büyük tepki oluştu. Başbakan Erdoğan için, Erdoğan'ın sonu Menderes gibi olacak'' diyen Kırca için #defolbuülkeden hashtag'i başlatıldı.

Şamil Tayyar ‏

Erdoğan'ın finali Menderes gibi olacak, savaşı biz kazandık diyen Levent Kırca'ya da sözüm; Allah'ın laneti üzerine olsun!

-"Erdoğan'ın finali Menderes'in finali gibi olacaktır. Savaş bizim, kazandık" diyen Levent Kırca, alkol yasağının gerekliliğinin kanıtı değil mi?

canan inceoğlu ‏

senelerce televizyonda sarhoşu oynayan adam aklını yitirmiş

-Levent Kırca: "Erdoğan'ın sonu Menderes gibi olacak" demiş. Başbakanı bilmem ama senin sonun Bakırköy Ruh hastanesi kaçınılmaz..

-Levent kırca ,sus ve sarhoş tiplemesi yap kendi kendine. gülen olur belki hiç değilse.

-Levent Kırca: "Erdoğanın sonu Menderes gibi olacak"mışmış... Dikkat et de senin sonun EBU LEHEP GİBİ OLMASIN !

-Sen hiç kendi sonunu düşündün mü çakma sosyalist Levent Kırca?

-Bu Kanal 7 ne enteresan kanal.. Böyle bir günde Levent Kırca filmi yayında!

-Levent Kırca ' 'Tayyip Erdoğan'ın finali Adnan Menderes'in finali gibi olacaktır.'' demiş. Bir daha bu adama biber gazı atılmasın, saçmalıyor.

-Bir diğer provakatif sanatçı(!)Levent Kırca ; Adnan Menderes in asılması çok hoşuna gitmiş ki başbakanın sonunu öle olmasını istiyor

İşte Levent Kırca'nın çok tartışılan sözleri...

''BU BİR KURTULUŞ SAVAŞIDIR''

Ulusal Kanal'da canlı yayına katılan Kırca, "Saldırı olunca deprem oluyor sandım. İnsanlar tencere tava ile dışarı çıktı. 50 yıllık bir sanatçı olarak Ben halkımla ben cumhuriyetçi arkadaşlarımla ben ulusalcı kardeşlerimle gurur duyuyorum. Karşımızda bir Kurtuluş Savaşı var. Bu nasıl Cumhuriyet 1. Kurtuluş ise son kurtuluştur." dedi.

''ERDOĞAN'IN SONU MENDERES GİBİ OLACAK''

Başbakan Erdoğan hakkında kötü bir benzetme yapan Kırca, "Erdoğan ve yandaşları bu vebalin altından çıkamazlar. Kendini Adnan Menderes'e benzeten Erdoğan'ın neredeyse finali de Adnan Menderes gibi olacaktır. Bunlar gemiyi öyle bir azıya almışlar ki.. Tayyip Erdoğan akıbetine koşuyor. Türkiye şuan ayakta. Ben de giyiniyorum. Bir kalp hastası olarak Taksim'e gidiyorum." diyerek sözlerini sonlandırdı.