LEVENT GÖK HABERLERİ

Levent Gök haber, Levent Gök son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Levent Gök - 16.04.2019
TBMM Genel Kurulu Toplanamadı
TBMM Başkanvekili Levent Gök, birleşimi açtıktan sonra Başkanlık Divanının teşekkül etmediğini belirtti.
Levent Gök - 10.04.2019
TBMM Başkanı Mustafa Şentop Açıklaması
TBMM Başkanı Şentop, TBMM Şeref Holü'nde düzenlenen Polis Teşkilatı'nın 174. yıl dönümü dolayısıyla verilen resepsiyona katıldı. Şentop'un yanı sıra TBMM Başkanvekilleri Süreyya Sadi Bilgiç, Levent Gök, TBMM İdare Amirleri Orhan Yeğin ve Erkan Haberal, Adalet Komisyonu Başkanı Hakkı Köylü, Milli Savunma Komisyonu Başkanı İsmet Yılmaz, Anayasa Komisyonu Başkanvekili Ali Özkaya, MHP Grup Başkanvekili Muhammed Levent Bülbül ve diğer yetkililer katıldı.
Levent Gök - 08.04.2019
Yavaş'tan Anıtkabir Ziyareti
Milli ve manevi varlığımızı oluşturan kadim medeniyet birikimimizi muhafaza ederek, insanlığın ortak değerlerine sahip çıkacağım. Hukuk içinde, devlet adabına ve insan onuruna zeval getirmeden en büyük emanetiniz olan Türkiye Cumhuriyeti'nin başkenti, büyük ailem olarak gördüğüm Ankara'ya yorulmadan hizmet edeceğim." Yavaş'a ziyaretinde eşi Nursen Yavaş, TBMM Başkanvekili Levent Gök, CHP İl Başkanı Rıfkı Güvener, İYİ Parti İl Başkanı Yetkin Öztürk, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar ve Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen de eşlik etti.
Levent Gök - 01.04.2019
Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen Açıklaması
Yeni dönemde Ankara Büyükşehir Belediyesi ile ortak çalışarak daha iyi hizmet edeceklerini ifade eden Taşdelen, partisinin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu'nun kazandığını hatırlattı. Taşdelen sözlerini şöyle sürdürdü: "Bütün bu işlerin bir mimarı var. Bu ittifakları kuran, tek tek doğru adayları belirleyen, bir yiğit var. O da Anadolu'nun Kemal'i, 'Kemal Kılıçdaroğlu'dur. Buradan Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'na teşekkür ediyorum. Şunu hiçbir zaman unutmayacağız. Benim beş yıl boyunca felsefem, biz halka hizmet için varız. En önemli örgütlenme halkla örgütlenmedir. 12 Eylül'den önce Karaoğlan Bülent Ecevit dönemide CHP yüzde 42 oy aldığında biz nerelerde vardık. Gecekondu, yoksul, varoş mahallelerinde vardık. Ezilenlerin yanında biz vardık. Ama 12 Eylül'den sonra toplum mühendisliği yaptılar. Bizi oralardan uzaklaştırdılar. İşte biz tekrar o kucaklaşmayı seçtik. Biz beş yıl boyunca halka hizmet ettik." Taşdelen'e TBMM Başkanvekili Levent Gök, CHP Ankara İl Başkanı Rıfkı Güvener, eşi Kezban Taşdelen ve çocukları da eşlik etti.
Levent Gök - 27.03.2019
Mfö ve Cso'dan Müzik Ziyafeti
Konseri izleyenler arasında Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Politikaları Kurulu Üyesi Fecir Alptekin, TBMM Başkanvekili Levent Gök de yer aldı.
Levent Gök - 15.03.2019
TBMM'den Yeni Zelanda'daki İki Camiye Terör Saldırısına Ortak Kınama
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı, TBMM Başkanvekili Levent Gök, CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, HDP Grup Başkanvekili Ayhan Bilgen, MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay ve İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan imzasıyla ortak bildiri yayımlandı.
Levent Gök - 07.03.2019
TBMM Başkanı Şentop, İlk Yurtdışı Ziyaretlerini Kıbrıs ve Azerbaycan'a Gerçekleştirdi
Ziyaretlerde kendisine TBMM Başkanvekili Levent Gök, Katip Üye İshak Gazel, Türkiye-KKTC Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkanı Orhan Erdem, Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı ve İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu'ndan müteşekkil bir heyet eşlik etti.
Levent Gök - 05.03.2019
TBMM Başkanı Şentop KKTC'de Boğaz Şehitliği'ni Ziyaret Etti
TBMM Başkanı Şentop'a ziyaretinde, TBMM Başkanvekili ve CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, İYİ Parti Grup Başkanvekili ve İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, TBMM Katip Üyesi ve AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel, AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem, AK Parti İstanbul Milletvekili Şamil Ayrım, MHP Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, Cumhurbaşkanlığı Sağlık ve Gıda Politikaları Kurul Üyesi Necdet Ünüvar ve Türkiye'nin Lefkoşa Büyükelçisi Ali Murat Başçeri de eşlik etti.
Levent Gök - 05.03.2019
TBMM Başkanı Şentop KKTC Cumhuriyet Meclisi Başkanı Uluçay ile Görüştü
TBMM Başkanı Şentop'a ziyaretinde, AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel, AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem, AK Parti İstanbul Milletvekili Şamil Ayrım, AK Parti Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, MHP Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, İYİ Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, Cumhurbaşkanlığı Sağlık ve Gıda Politikaları Kurul Üyesi Necdet Ünüvar ve Türkiye'nin Lefkoşa Büyükelçisi Ali Murat Başçeri de eşlik etti.
Levent Gök - 05.03.2019
TBMM Başkanı Şentop, KKTC'ye Gitti
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, meclis başkanı seçildikten sonraki ilk yurtdışı ziyaretini KKTC'ye gerçekleştirdi. Şentop, KKTC'ye hareketinden önce Esenboğa Havalimanı'nda basın toplantısı düzenledi. Şentop, KKTC ve Azerbaycan ziyaretlerinde kendisine TBMM Başkanvekili Levent Gök, Katip Üye İshak Gazel, Türkiye-KKTC Parlamentolararası Dostluk Grubu Başkanı Orhan Erdem, Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı ve İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu'ndan oluşan heyetin eşlik edeceğini belirtti.
Levent Gök - 04.03.2019
Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor
Muş'ta 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
Levent Gök - 23.02.2019
Mansur Yavaş: Gölbaşı'na 'Bilişim Vadisi' Kuracağız (2) Ek
'BÜTÜN ANKETLERDE ÖNDEYİZ' CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Yavaş, Ankara'nın Haymana ilçesinde, Seçim İrtibat Bürosu'nun açılışını yaptı. TBMM Başkan Vekili CHP'li Levent Gök ve CHP Haymana İlçe Belediye Başkan Adayı Hacı Aysu da açılışta yer aldı.
Levent Gök - 23.02.2019
Mansur Yavaş: Gölbaşı'na 'Bilişim Vadisi' Kuracağız (2)
'BÜTÜN ANKETLERDE ÖNDEYİZ' CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Yavaş, Ankara'nın Haymana ilçesinde, Seçim İrtibat Bürosu'nun açılışını yaptı. TBMM Başkan Vekili CHP'li Levent Gök ve CHP Haymana İlçe Belediye Başkan Adayı Hacı Aysu da açılışta yer aldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Levent Gök Haberleri | Levent Gök Kimdir - Haberler - Sayfa 10 - Levent Gök haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Levent Gök kimdir, hayatı ve biyografisi. Kemal Kılıçdaroğlu'na Yumruk Atan Saldırganın Kimliği Ortaya Çıktı!.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.9.2021 00:39:42. #1.16#

title