Lerzan Mutlu'nun Tehditçisi Sevgilisinin Teyzesi Çıktı

Lerzan Mutlu'nun Tehditçisi Sevgilisinin Teyzesi Çıktı

Haberler.com - Haberler | Magazin

Ünlü şarkıcı Lerzan Mutlu'yu, evine kadar takip ederek "Yüzüne yazık olacak. Parmaklarını kesecekler" şeklinde tehdit eden kişi sevgilisinin teyzesi çıktı.

Ünlü şarkıcı Lerzan Mutlu, kendisini evine kadar takip ederek "Yüzüne yazık olacak. Parmaklarını kesecekler" şeklinde tehdit ve hakaret eden Filiz E. ve Murat K.'yi savcılığa şikâyet etmişti.

SEVGİLİSİNİN TEYZESİ İFADESİNDE HER ŞEYİ ANLATTI

Savcılık, yürüttüğü soruşturma sonunda ikili hakkında "kişilerin huzur ve sükununu bozma" ve "tehdit" iddiasıyla dava açmıştı. İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmada geçtiğimiz günlerde hakkında yakalama kararı çıkartılan Filiz E., ifade verdi. İfadesinde Lerzan Mutlu'nun sevgilisi Fırat Bozfırat'ın teyzesi olduğunu kaydeden genç kadın, Fırat'ın annesinin oğlunun Lerzan Mutlu ile yaşadığı ilişkiyi onaylamadığını ve ablasının Gaziantep'te yaşadığı için kendisini arayarak yardım istediğini söyledi. Fırat Bozfırat'ın teyzesi olarak ablasının bu isteğini geri çevirmediğini anlatan Filiz E. ablasına yardım etmek için kardeşi Murat K. ile görüştüğünü ve Lerzan Mutlu'yla konuşmaya karar verdiklerini ifade etti. Dava ileri bir tarihe ertelendi.

Kaynak: Sabah

Haber Yorumları (3)
ZERA 31 GS: lerzan sımdı mutlumusun sedanın taklıtcısı
MEHMET: Kısa sürün sevgili ilişkisinde maddiyat ön pılana çıkıyor akılı kadın işini bilir bedelini ağır mesafeyi kısa tutar bu tuzağa düşen öküz öküz modunda çıkar uyanır çeşitli tehditler başlar çünkü kaybı çok büyük peşini bırakmaz eski bir baba devreye girene kadar devam eder sonuç hüsran bu koyuya çok kurbağa düşer aslında bütün piyasa çim malı çakma hepsi eli gıramlık şişirdiği için seksen kilo zan edersin size tavsiyem kastrojen içeren bu Çin makatını almayan bir kere kulanıdıktan sonra çöp
SUTİ: tayyip yuzunden
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title