Lerzan Mutlu'dan Olay Yaratan Açıklama

Milliyet.com.tr - Haberler | Yaşam
Lerzan Mutlu'dan Olay Yaratan Açıklama

Lerzan Mutlu, "Bence erkeğin bir defaya mahsus aldatma şansı var. Şayet itiraf edip, pişman olduğunu söylerse kabul ederim. Ama ikincisini asla... İkincide artık sesimi bile duyamaz, oturup ağlar, beni bulamaz” dedi.


Lerzan Mutlu, "Bence erkeğin bir defaya mahsus aldatma şansı var. Şayet itiraf edip, pişman olduğunu söylerse kabul ederim. Ama ikincisini asla... İkincide artık sesimi bile duyamaz, oturup ağlar, beni bulamaz” dedi.Ünlü şarkıcı ve sunucu, neden evlenmediği sorusu üzerine, "Ben neler biliyorum bu piyasada. Çoğu sırf olay olsun diye evlenip, boşanıyor. Ben o tiplerden değilim" şeklinde konuştu.Mutlu, Anılcan Tanrıyar’ın “Hayalleriniz nedir?" sorusuna ise "Hayallerim Paris, gerisi... Sen anla işte..." cevabını verdi.“BEN DAHA ÇOCUĞUM, ÇOCUK YAPMAYI NEDEN DÜŞÜNEYİM?.." Lerzan Mutlu, “Çocuk yapmayı düşünüp düşünmediği” şeklindeki soruya ise “Ben daha çocuğum... Kendimi çocuk gibi hissediyorum. Büyümeden, o olgunluğa ermeden çocuk sahibi olmayı düşünmüyorum” şeklinde cevap verdi."CANLI SESİM, ÇOĞU POPÜLER ŞARKICIYA ON BASAR" Şarkıcılık konusunda da iddiasını sürdürdüğünü vurgulayan ünlü isim, "Şimdi popüler olanlardan çok daha iyi sesim var. Benim canlı sesim, çoğu popüler şarkıcıya on basar” dedi.

Lerzan Mutlu'dan Olay Yaratan Açıklama
Lerzan Mutlu'dan Olay Yaratan Açıklama
Lerzan Mutlu'dan Olay Yaratan Açıklama

Kaynak: Milliyet.com.tr

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title