Lefkoşa: Elf Cup 2006 Kuzey Kıbrıs Kupası'nın Kupa ve Ödülleri Basına Tanıtıldı

Lefkoşa: Elf Cup 2006 Kuzey Kıbrıs Kupası'nın Kupa ve Ödülleri Basına Tanıtıldı

Lefkoşa: Elf Cup 2006 Kuzey Kıbrıs Kupası'nın Kupa ve Ödülleri Basına Tanıtıldı
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Spor

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu'nun (Ktff), 19-25 Kasım Tarihleri Arasında Düzenlediği ve Tacikistan, Kırgızistan, Zanzibar, Tibet, Kırım, Greenland ve Gagavuzya ile KKTC Milli Futbol Takımlarının Katıldığı Elf Cup 2006 Kuzey Kıbrıs Kupası'nda Takım ve Futbolculara Verilecek Kupa ve Ödüller Tanıtıldı.

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu'nun (KTFF), 19-25 Kasım tarihleri arasında düzenlediği ve Tacikistan, Kırgızistan, Zanzibar, Tibet, Kırım, Greenland ve Gagavuzya ile KKTC Milli Futbol takımlarının katıldığı ELF CUP 2006 Kuzey Kıbrıs Kupası'nda takım ve futbolculara verilecek kupa ve ödüller tanıtıldı.

Dome Hotel'de KTFF Dışilişkiler ve ELF CUP Sorumlusu Cengiz Uzun tarafından yapılan tanıtımda, şampiyon ile 2. ve 3. olacak takımlara kupa, en iyi fair play oyununu sergileyen takıma Fair-Play Kupası, en çok gol atan futbolcu ile en az gol yiyen kaleciye ödül ve turnuvaya katılan tüm takımlara anı kupası yanında futbolculara da madalyalar verileceği belirtildi. Kupa ve ödül tanıtım etkinliğine KTFF Başkanı Niyazi Okutan, KTFF Dışilişkiler ve ELF CUP Sorumlusu Cengiz Uzun, KKTC Futbol Takımı Teknik Direktörü İlker Ertemel, KKTC Milli Futbol Takımı kaptanları Hüseyin Amcaoğlu ve Çağan Çerkez ile ELC CUP 2006 Kuzey Kıbrıs için KKTC'ye gelen konuk takımların teknik adamları katıldı.

ELF CUP 2006 Kuzey Kıbrıs Kupası'nda yarın saat 16.00'da Lefkoşa Atatürk Stadı'nda Kırgızistan-Tibet ile saat 18.00'de KKTC-Zanzibar takımları arasında yarı final maçları yapılacak. Kupada 25 Kasım Cumartesi günü de final ve üçüncülük maçı yapılacak.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title