Lefke Avrupa Üniversitesi Rektörü Emniyet Müdürü Yılmaz'ı Ziyaret Etti

Lefke Avrupa Üniversitesi Rektörü Emniyet Müdürü Yılmaz'ı Ziyaret Etti

Lefke Avrupa Üniversitesi Rektörü Emniyet Müdürü Yılmaz'ı Ziyaret Etti
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

"Üniversiteye Giriş Sistemi (2008 ÖSS)" Konulu Konferans Nedeniyle Gaziantep'te Bulunan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Lefke Avrupa Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Rıza Büyükuslu ve Beraberindeki Heyet, Gaziantep Emniyet Müdürü Ali Yılmaz'ı Makamında Ziyaret Etti.

"Üniversiteye Giriş Sistemi (2008 ÖSS)" konulu konferans nedeniyle Gaziantep'te bulunan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Lefke Avrupa Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Rıza Büyükuslu ve beraberindeki heyet, Gaziantep Emniyet Müdürü Ali Yılmaz'ı makamında ziyaret etti.

Ziyaret sırasında konuşan Rektör Büyükuslu, "Üniversite yönetimi olarak gerek üniversitenin bölgemizde tanınması, gerek sunulan imkanların ilgili kurumlar vasıtasıyla halka anlatılması ve halkla yakın temas kurulması, gerekse velilerle bir araya gelerek televizyon kanallarının aracılığıyla üniversite adayı gençlere ulaşmak istiyoruz. Aynı zamanda ilinizde bir TV kanalının yapacağı röportajlarla Yüksek Öğretim potansiyelinin ve izlenimlerinin Türk kamuoyuyla paylaşarak anavatan ve yavru vatan arasında yeni bir iletişim kanalı açılmasını hedeflemekteyiz" diye konuştu.

Emniyet Müdürü Ali Yılmaz ise, Lefke Üniversitesi Rektörü ve beraberindeki heyetin ziyaretinden büyük bir memnunluk duyduğunu belirterek, "Gaziantep Emniyet Müdürlüğü olarak sosyal, eğitim, sportif ve kültürel aktivitelere büyük önem vermekteyiz. Almış olduğumuz polisiye tedbirlerin yanı sıra, bu tür aktivitelere ya doğrudan destek veriyoruz, ya da bu tür projeleri destekleyerek halkımıza hizmet etmekteyiz. Lefke Üniversitesi'nin ilimizde düzenleyeceği konferansın başarılı geçmesini temenni ediyorum" dedi.

Ziyaret sonrası, Lefke Avrupa Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Rıza Büyükuslu ile Emniyet Müdürü Ali Yılmaz, birbirlerine karşılıklı plaket hediye etti.

(TB-OÇ-Y) 27.05.2008 15:19 TSİ

Lefke Avrupa Üniversitesi Rektörü Emniyet Müdürü Yılmaz'ı Ziyaret Etti

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title