LC Waikiki'den Yeni Doğan Bebek Koleksiyonu

LC Waikiki'den Yeni Doğan Bebek Koleksiyonu

LC Waikiki, şimdi de yeni doğan koleksiyonu ile farkını ortaya koyuyor.

LC Waikiki'den Yeni Doğan Bebek Koleksiyonu

Bebek, çocuk, genç ve yetişkin ürün gruplarıyla Türkiye'nin hazır giyimde lider markası LC Waikiki, şimdi de yeni doğan koleksiyonu ile farkını ortaya koyuyor. 1-36 ay grubu bebekler için özel olarak tasarlanan kıyafetler, 0-6 ay arası yeni doğan bebekler için hazırlanan hastane setleri fonksiyonellik ve bebek güvenliğine uygunluk açısından ailelerin vazgeçilmezi olmaya hazırlanıyor.

LC Waikiki bebekleri doğar doğmaz trendy

Modaya öncülük eden tasarımlarıyla sektörde fark yaratan LC Waikiki yeni doğan kız bebekleri için oluşturduğu "Colourful Line" temasında meyve desenleri ve sevimli hayvan grafikleriyle eğlenceli bir hayata merhaba dedirtiyor. Mercan, açık pembe, yeşil ve turuncuların hakim olduğu temada yeni doğan kız bebekleri doğar doğmaz modaya uyum sağlıyor. LC Waikiki çocuklarının vazgeçilmesi haline gelen minik maymun, yeni doğan bebek koleksiyonunda da yer almayı ihmal etmiyor. Sevimli maymun karakterinin çiftlik arkadaşlarıyla beraber eğlenceli maceralarının anlatıldığı ve lacivert, turkuvaz, saks mavisi ve yeşillerin yer aldığı "Marine Line" teması, erkek bebeklerini doğar doğmaz macera ile buluşturuyor. Sevimli maymun "Naturel Line" temasında ise doğa sevgisini anlatıyor ve haki, limon sarısı, elma yeşili gibi renkler sayesinde yeni doğan erkek bebeklerini doğallık ile buluşturuyor.
Bebek sağlığı ve güvenliğine yönelik özel kumaşlar

LC Waikiki yeni doğan bebek koleksiyonu içi elyaflı uyku tulumları, kadife pijama takımlar ve eğlenceli aplike detayları ile süslenmiş şapkalarla bu sezon da göz doldurmaya devam ediyor. Anneler için büyük önem taşıyan fonksiyonel çıtçıtlı tasarımlar, bebeğin cildine zarar vermeyecek şekilde sağlığına ve güvenliğine uygun ürünler yeni doğan bebekleri LC Waikiki ayrıcalığı ile buluşturuyor.