Ladik'ten Kısa Kısa

Ladik'ten Kısa Kısa

Ladik Devlet Hastanesi girişinde düzenleme çalışmaları yapıldığı bildirildi.

Ladik'ten Kısa Kısa

Ladik Devlet Hastanesi girişinde düzenleme çalışmaları yapıldığı bildirildi.

Ladik Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Birol Binbir, Devlet Hastanesi giriş bölümünde alüminyum levha yenileme çalışmaları başlattıklarını söyledi.

Yapılan düzenlemenin hastane binasını da güzel görünüme kavuşturacağını ifade eden Binbir, "Hastanemiz girişinde kompozit levha da denilen alüminyum levha yoktu. Giriş kısmının üstü açıktı. Lüzum üzerine hastane girişine kapalı şekilde alüminyum levha yapıyoruz. Düzenlemeyle hastanemiz güzel görünüme kavuşacak." dedi.

Kaymakam Tok, şehit ve gazi aileleriyle bir araya geldi

Ladik Kaymakamı Engin Tok, şehit ve gazi aileleriyle iftarda bir araya geldi.

Kaymakamlıktan yapılan açıklamaya göre, Ladik Belediyesi Göl Tesisleri'nde verilen iftara, Kaymakam Tok'un yanı sıra Belediye Başkan Yardımcısı Seyit Ahmet Sulubey, Cumhuriyet Başsavcısı Fatih Gökçe, Hakim İsmail Çolak, Hakim Esra Coşkun, İlçe Jandarma Komutanı Astsubay Kıdemli Başçavuş Onur Türkyılmaz, Emniyet Müdürü Vekili Taner Özkan, İlçe Yazı İşleri Müdürü Şahin Örnek, şehitve gazi aileleri ile daire amirleri katıldı.

Tok, şehit ve gazi aileleriyle tek tek ilgilenerek sorun ve isteklerini dinledi.

Ladik'ten 6 şehit verdiklerini belirten Kaymakam Tok, şu ifadeleri kullandı:

"İçimiz yanıyor. Ama bu ülke üzerinde hesapları olanlar şunu bilsinler ki devletimiz çok güçlü. Atacağı adımı çok iyi bilir. Her kim ne yaparsa yapsın, bayrağımız inmeyecek, ezanlarımız dinmeyecektir. Kanımızın son damlasına kadar devlet, millet olarak mücadeleye devam edeceğiz. Şehitlerimizin kanı yerde kalmayacak. Tek millet, tek devlet, tek vatan ve tek bayrak ülküsünden asla vazgeçmeyerek ülkemizin birliğini, bütünlüğünü koruyacağız."

Kaynak: AA