Lacivert'te Yunan Lezzetleri

Lacivert'te Yunan Lezzetleri

Lacivert'in Müthiş Brunchları 'Komşu Lezzetler' ile Devam Ediyor. Bu Kez Odak Noktamızda El Açması Börekleri, Peksimetleri, Balkabaklı Tatlıları, Otları ve Farklı Peynirleriyle Yakın Komşumuz Yunanistan Var.

Lacivert'te Yunan Lezzetleri

LACİVERT'İN MÜTHİŞ BRUNCHLARI 'KOMŞU LEZZETLER' İLE DEVAM EDİYOR. BU KEZ ODAK NOKTAMIZDA EL AÇMASI BÖREKLERİ, PEKSİMETLERİ, BALKABAKLI TATLILARI, OTLARI VE FARKLI PEYNİRLERİYLE YAKIN KOMŞUMUZ YUNANİSTAN VAR.

Mevsim kış! Ancak güneş sıcacık yüzüyle öyle bir gülümsüyor ki, evde oturmak mümkün değil. Pazar günlerini bir şölene dönüştüren Lacivert'in brunchları, tam da bu havalar için; Üstelik yepyeni bir konseptle hazırlandı: KOMŞU LEZZETLER 1; Yunanistan! Öncelik meşhur böreklerinde; Kaniotiko Bureki (Kanyotiko Böreği), Lachanopita, (Yeşil Börek), Tyropitakia me aromatika Horta(Otlu Börek), Zeytinli ve Mercan Köşklü Gözleme..

Yunanistanla, birçok ortak lezzetimiz var, bazıları size tanıdık gelebilir. Ancak bilmediklerimizden derlediklerimiz var ki parmak ısırtıyor. Stafili Salata (Üzüm Salatası), Tyrokavteri (Baharatlı Peynir), Skorthalia (Patates Ezmesi), Baharatlı Yumurta, Zeytinli Ekmek ve Isırganlı Ekmek ve tatlılardan Kurulakia (Yunan Bisküvisi), Balkabağı Baklavası, İrmikli Paluze…

Yunanistan deyince aklınıza adaları gelecektir. Biz de ada mutfaklarından etkileyici tarifler aldık; Salata Apoti Leukada (Lefke Adası Usulü Fava Salatası), Paximedes Leukada (Lefke Adası Peksimedi), Pasteli apo ti Andros (Andros Adası Tatlısı), Midilli Muhallebisi, Bianketa (Korfu Adası Usulü Badem Ezmesi).

Tüm bu lezzetleri yorumlayan ve sofranıza taşıyan ekibin başında yine Lacivert'in Executive Şefi Hüseyin Ceylan bulunuyor.

Brunch fiyatı 42,00 YTL

Rezervasyon için : 0 216 413 42 24-0 216 413 37 53

Körfez Cad. No : 57/A

Anadolu Hisarı Beykoz

www.lacivertrestaurant.com