Laçin Özkan Çok Değişmiş

Laçin Özkan Çok Değişmiş

Hatırla Sevgili', Dizide Muhalif Gazeteci Sevim'i Canlandıran Laçin Özkan'ı Çok Değiştirmiş.

Laçin Özkan Çok Değişmiş

HATIRLA SEVGİLİ', DİZİDE MUHALİF GAZETECİ SEVİM'İ CANLANDIRAN LAÇİN ÖZKAN'I ÇOK DEĞİŞTİRMİŞ.

Hatırla Sevgili dizisinin tiryakileri her geçen gün çoğalıyor... Dizinin dişli ve muhalif gazetecisi Sevim'i canlandıran Laçin Özkan'ın hayran kitlesi de diziyle beraber arttı. Canlandırdığı karakterle dikkatleri üzerine çeken başarılı oyuncu, Hatırla Sevgili'den sonra hayatında pek çok değişiklik olduğunu söylüyor.

- Hatırla Sevgili'nin çekimleri nasıl gidiyor?

Hatırla Sevgili kendi kitlesini oluşturdu. Bir dönemin sosyal yaşantısını, kıyafetleriyle, dekoruyla canlandırılıyor olması çok heyecan verici. Sanki zaman makinesine girdik ve bir anda geçmişe döndük.

- Dizi sizi nasıl etkiledi?

Kadının daha kadın olduğu bir dönemin içindeyim. Kıyafetler, makyajlar inanılmaz güzel. Diziden sonra benim giyim kuşam biçimim değişti. Kot pantolonla dolaşan, spor giyinen biriyken, şimdi daha kadınsı kıyafetler giyinen biri oldum. Puantiyeli elbiseler bile giymeye başlayacağım neredeyse...

- En çok hangi sahnelerden etkilendiniz?

İdamların söylendiği mahkeme çekimlerinden çok etkilendim. Doğmadığım yıllarda geçmesine rağmen o sahne beni çok etkiledi. Kendimi bir anda o yıllarda hissettim ve son derece sinir bozucuydu. Bir türlü yakalayamadığımız demokrasinin ilk katledilişini, ilk adımlarını orada yaşıyor olmak beni etkiledi. Düşünün, setteki figürasyon bile gözyaşlarını tutamadı.

Kaynak: Gecce