Kuzey İrlanda Haberleri

Kuzey İrlanda haber, Kuzey İrlanda son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kuzey İrlanda - 17.12.2020
AB'den İngiltere'ye balıkçılıkta uzlaşı çağrısı
Avrupa Birliği (AB) Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen, İngiltere ile ticaret ve gelecekteki ilişkileri belirleyecek anlaşma müzakerelerine ilişkin, "Özellikle balıkçılık konusunda büyük farklılıkların giderilmesi gerekiyor.
Kuzey İrlanda - 17.12.2020
Avrupa Parlamentosu, Brexit anlaşması için İngiltere'ye 3 gün mühlet verdi
Avrupa Parlamentosu (AP), Avrupa Birliği (AB) ve İngiltere arasında ticaret ve gelecekteki ilişkileri belirleyecek anlaşmanın yıl başına kadar onaylanması için müzakerecilerin 3 güne kadar uzlaşmaları gerektiğini bildirdi.
Kuzey İrlanda - 16.12.2020
AB'den İngiltere'ye "anlaşmanın yolu var" mesajı
Avrupa Birliği (AB) Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen, İngiltere ile ticaret ve gelecekteki ilişkileri belirleyecek anlaşma müzakereleri hakkında, "Mevcut durumda bir anlaşma olup olmayacağını söyleyemem ama anlaşmaya giden bir yol olduğunu söyleyebilirim. Bu yol çok dar olabilir ama hala var.
Kuzey İrlanda - 13.12.2020
İngiltere Başkanı Johnson, halktan anlaşmasız Brexit'e hazır olmasını istedi
İngiltere Başbakanı Boris Johnson, İngiltere ve Avrupa Birliği'nin (AB) ticaret anlaşması müzakerelerinde bir uzlaşıya varamadığını belirterek, bu nedenle halkın 31 Aralık'ta anlaşmasız bir ayrılığa hazırlıklı olması gerektiğini söyledi.
Kuzey İrlanda - 13.12.2020
AB ve İngiltere Brexit müzakerelerini sürdürecek
Avrupa Birliği (AB) Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen, İngiltere ile yürütülen ticaret anlaşması müzakerelerine belirlenen süre dolmasına rağmen devam edileceğini söyledi.
Kuzey İrlanda - 12.12.2020
İngiliz donanmasına, Fransız balıkçıları gözaltına alma yetkisi verilecek
Anlaşmasız Brexit durumunda İngiliz donanmasına, yasa dışı şekilde İngiltere sularına giren Fransız ve diğer Avrupa Birliği (AB) balıkçılarını gözaltına alma yetkisi verileceği belirtildi.
Kuzey İrlanda - 11.12.2020
Almanya Dışişleri Bakanı Maas, Brexit konusunda anlaşmanın hala mümkün olduğuna inanıyor
Almanya Dışişleri Bakanı Heiko Maas, Avrupa Birliği (AB) ile İngiltere arasında Brexit konusunda devam eden müzakerelerde bir anlaşmaya varılmasının hala mümkün olduğunu söyledi.
Kuzey İrlanda - 11.12.2020
AB, İngiltere ile anlaşamama ihtimalini yüksek görüyor
Avrupa Birliği (AB), İngiltere ile yıl sonuna kadar ticaret anlaşması yapılamama ihtimalini, anlaşmaya varma ihtimalinden yüksek görüyor.
Kuzey İrlanda - 10.12.2020
İngiltere Başbakanı Johnson: AB'den anlaşmasız ayrılık, "artık güçlü bir olasılık"
İngiltere Başbakanı Boris Johnson, Avrupa Birliği'yle (AB) bir ticaret anlaşmasına varılamamasının "artık güçlü bir olasılık" olduğunu belirterek, ülkesinin anlaşmasız bir ayrılığa hazır olması gerektiğini söyledi.
Kuzey İrlanda - 10.12.2020
AB'den İngiltere'ye anlaşmasız ayrılık acil durum planı
Avrupa Birliği (AB), İngiltere ile yıl sonuna kadar ticaret anlaşması sağlanamaması durumuna karşı yeni acil durum planı hazırladı.
Kuzey İrlanda - 10.12.2020
AB ve İngiltere liderlerinin anlaşmazlıkları gideremediğini Brüksel de teyit etti
Avrupa Birliği (AB) Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen ve İngiltere Başbakanı Boris Johnson, ticaret ve gelecekteki ilişkileri şekillendirecek anlaşma müzakerelerinde uzlaşma sağlayamadı.
Kuzey İrlanda - 09.12.2020
Son Dakika | İngiltere Başbakanı Johnson, AB ile ticaret anlaşması müzakerelerinde bazı koşulları "kabul edilemez" olarak niteledi
Son dakika habere göre İngiltere Başbakanı Boris Johnson, Avrupa Birliği (AB) ile yürütülen Brexit sonrası ticaret anlaşması müzakerelerindeki bazı koşulların "kabul edilemez" olduğunu belirtti.
Kuzey İrlanda - 08.12.2020
Son dakika: AB ve İngiltere liderleri Brüksel'de bir araya gelecek
Son dakika haber... Avrupa Birliği (AB) Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen ve İngiltere Başbakanı Boris Johnson, ticaret ve gelecekteki ilişkileri şekillendirecek anlaşma müzakereleri için yarın Brüksel'de buluşacak.
Kuzey İrlanda - 08.12.2020
AB'den İngiltere'ye "ciddi müzakere" çağrısı
Almanya'nın Avrupa İşlerinden Sorumlu Devlet Bakanı Michael Roth, Avrupa Birliği (AB) ve İngiltere arasında yapılan ticaret anlaşması müzakereleri konusunda, "Bu bir komedi değil. Trajedi de değil. Bunlar, insanlar ve gelecekteki ilişkiler hakkında çok ciddi müzakereler.
Kuzey İrlanda - 08.12.2020
İngiltere, Brexit anlaşmasını ihlal etmeyecek
İngiltere, Avrupa Birliği (AB) ile yaptığı Brexit ayrılık anlaşmasını ihlal eden yasa tasarılarını geri çekecek.
Kuzey İrlanda - 08.12.2020
Son dakika haber... İngiltere Başbakanı Johnson: "AB ile bir ticaret anlaşması çok zor görünüyor"
Son dakika haberine göre İngiltere Başbakanı Boris Johnson, Brexit müzakerelerinde Avrupa Birliği (AB) ile ticaret anlaşması imzalanmasının "çok zor" göründüğünü söyledi.
Kuzey İrlanda - 08.12.2020
Ifo: İngiltere, Brexit'te AB'den daha fazla kaybedebilir
Almanya'nın önde gelen ekonomik düşünce kuruluşlarından Ekonomi Araştırma Enstitüsü'nün (Ifo) yaptığı çalışmaya göre, Brexit, ekonomik olarak İngiltere'yi AB'den daha çok olumsuz etkileyecek.
Kuzey İrlanda - 07.12.2020
AB ve İngiltere ticaret anlaşması müzakerelerinde uzlaşma sağlayamadı
Avrupa Birliği (AB) Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen, İngiltere ile yürütülen ticaret anlaşması müzakereleri hakkında, "Kritik konudaki farklılıklar nedeniyle anlaşma koşulları mevcut değil." ifadesini kullandı.
Kuzey İrlanda - 07.12.2020
A Milli Takım'ın rakipleri belli oldu
A Milli Futbol Takımı'nın 2022 yılında Katar'da düzenlenecek olan Dünya Kupası Elemeleri'nde karşılaşacağı rakipleri belli oldu.
Kuzey İrlanda - 07.12.2020
A Milli Takım'ın Dünya Kupası Elemeleri'ndeki rakipleri belli oldu
2022 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri'nde G Grubu'na düşen A Milli Takım'ın rakipleri; Hollanda, Norveç, Karadağ, Letonya ve Cebelitarık oldu.
Kuzey İrlanda - 07.12.2020
2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri'nin grupları belli oldu
2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri kura çekimi, İsviçre'nin Zürih kentinde gerçekleştirildi.
Kuzey İrlanda - 06.12.2020
İngiltere'de Covid-19'a karşı aşılama Salı günü başlıyor
İngiltere Sağlık Bakanı Matt Hancock yaptığı açıklamada, Pfizer ve BioNTech'in ortaklaşa geliştirdiği Covid-19 aşısının Salı gününden itibaren ülke genelinde uygulanmaya başlayacağını duyurdu.
Kuzey İrlanda - 06.12.2020
İngiltere Çevre Bakanı Eustice, AB'yi Brexit müzakerelerinde "saçma" taleplerde bulunmakla suçladı
İngiltere Çevre Bakanı George Eustice, Brexit müzakerelerinin "çok zor bir durumda" olduğunu belirterek Avrupa Birliği'ni (AB) "saçma" taleplerde bulunmakla suçladı.
Kuzey İrlanda - 06.12.2020
2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri kuraları yarın çekiliyor
2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri'ne katılacak takımların gruplara ayrılacağı kuralar, yarın İsviçre'nin Zürih kentinde çekilecek.
Kuzey İrlanda - 05.12.2020
AB-İngiltere müzakerelerinde fikir ayrılıkları sürüyor
Avrupa Birliği (AB) Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen, İngiltere ile yürütülen ticaret ve gelecekteki ilişkileri şekillendirecek anlaşmaya ilişkin müzakerelerde önemli fikir ayrılıklarının sürdüğünü söyledi.
Kuzey İrlanda - 05.12.2020
İngiltere'de son 24 saatte korona virüsten 397 ölüm
İngiltere'de yeni tip korona virüs (Covid-19) salgınında son 24 saatte 397 kişinin hayatını kaybetmesiyle toplam can kaybı 61 bin 14'e yükseldi.
Kuzey İrlanda - 04.12.2020
AB ile İngiltere müzakerelerde uzlaşı sağlayamadı
Avrupa Birliği (AB) ile İngiltere arasında ticaret ve gelecekteki ilişkileri şekillendirecek anlaşmaya ilişkin müzakerelerde uzlaşı sağlanamadı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kuzey İrlanda Haberleri | Kuzey İrlanda Haber - Haberler - Sayfa 2 - Kuzey İrlanda haberleri, son dakika kuzey irlanda haber ve gelişmeleri burada. İngiltere Başbakanı Johnson, AB ile ticaret anlaşmasına varılmasıyla kontrolü geri aldıklarını söyledi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.3.2021 11:06:38. #1.15#
title