Kuzey Denizi Haberleri

Kuzey Denizi haber, Kuzey Denizi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kuzey Denizi: Küresel Petrol Arzı ArttıKuzey Denizi 10.11.2016
Kuzey Denizi: Rus Filosu Alarma Yol Açtı!Kuzey Denizi 20.10.2016
Kuzey Denizi: Goldman Sachs Petrol RaporuKuzey Denizi 27.9.2016
Kuzey Denizi: İskoç Ekonomisi Alarm VeriyorKuzey Denizi 26.8.2016
Kuzey Denizi 24.8.2016
Petroldeki Düşüş İskoçya'nın Açığını Zirveye Taşıdı
LONDRA (AA) – İskoçya'nın Kuzey Denizi petrollerinden elde ettiği vergi gelirinin dikkate değer şekilde azalması sebebiyle, ülke bütçesi 2015-2016 döneminde 14,8 milyar sterlin açık verdi.
Kuzey Denizi 6.6.2016
Kuzey Denizi'nde Enerji İşbirliği
Kuzey Denizi'ne sınırı olan 9 ülke, enerji bağımlılığını azaltmak ve denizlerde rüzgar enerjisi üretimini geliştirmek için siyasi deklarasyon ve eylem planı imzaladı.
Kuzey Denizi: Norveç'te Helikopter KazasıKuzey Denizi 29.4.2016
Kuzey Denizi 22.3.2016
Omv, Petrol Ofisi'nin Satışında Aracılık İçin Morgan Stanley ile Görüşüyor
OMV, petrol ve doğalgaz fiyatlarındaki düşüş nedeniyle, aralarında maliyetli Kuzey Denizi petrol yatırımlarının da bulunduğu varlıklardan 3 milyar euroluk zarar yazmak zorunda kalmasının ardından varlık satışı yapıyor ve istihdamı azaltıyor.
Kuzey Denizi 18.3.2016
Okyanuslarda Sıfır Plastik Atık" Temalı Konferans
Açıklamada aktarılanlara göre, Belçika Federal Devlet Bakanı Bart Tommelein konferansta yaptığı konuşmada Kuzey Denizi'nde deniz atıklarının önlenmesi için çalışmalar yaptıklarına değinerek gelecek hafta Kuzey Denizi'nde kıyı temizliği yapacaklarını duyurdu.
Kuzey Denizi 11.3.2016
Aşağı Saksonyalı Balıkçılara AB'den Destek
Almanya'da Aşağı Saksonya’da Kuzey Denizi (Nordsee) kıyısında balıkçılar önümüzdeki yıllarda birçok yeni destek programından yararlanacak.
Kuzey Denizi 9.3.2016
Rusya Yeni Bir Petrol Karteli Kurmanın Peşinde"
Piyasalarda fiyat ölçüsü olan Kuzey denizi ham petrolünün varil başına fiyatı yüzde beş yükselişle 40,83 dolara çıktı.
Kuzey Denizi 17.2.2016
İngiltere'den Rus Uçaklarına Uyarı
İngiltere Savunma Bakanlığı, Kraliyet Hava Kuvvetlerine (RAF) ait tayfun jetlerinin İngiliz hava sahasına yaklaşan "Tupolev TU 160" tipi iki Rus savaş uçağına uyarıda bulunduğunu kaydetti. Bakanlık, Lincolnshire kraliyet hava üssünden kalkan İngiliz jetlerinin, Kuzey Denizi'nin güneyine doğru Rus uçaklarına eşlik ettiği belirtildi.
Kuzey Denizi 20.1.2016
Fransız Kültür Merkezi'nde "Sürgün" Etkinlik Serisi
Merkezden yapılan açıklamaya göre, katılım için ön kayıt yapılması gereken etkinlikler 25 Ocak'ta Philippe Lioret'in, Londra'ya gitmek isteyen, Fransa'da Kuzey Denizi'nde Calais kıyılarına yığılan kaçakların bu son ayağını anlattığı "Hoşgeldiniz" filmi ile başlayacak.
Kuzey Denizi 15.1.2016
Alman Bilim Adamları, Kuzey Denizi'nde 12 Balinanın Ölüm Nedenini Araştırıyor
Kuzey Denizi’nda kısa süre içinde 12 balinanın ölmesi Alman bilim adamlarını harekete geçirdi.
Kuzey Denizi 12.1.2016
Bp 4 Bin Kişiyi İşten Çıkaracak
BP'nin işten çıkarmalarının 600 kişilik kısmını İngiltere'nin Kuzey Denizi'ndeki operasyonlarından yapması planlanıyor.
Kuzey Denizi 7.1.2016
Almanya'daki Başarılı Türkler Bir Kitapta Toplandı
Çalışmalarını uzun süredir uluslararası alanda sürdüren ve şimdiye kadar "İstanbul", "Bisiklet Ateşi", "Kuzey Denizi" gibi büyük fotoğraf projeleri gerçekleştiren İlker Maga, tarihe kalması hedefiyle çıkardığı kitaptaki asıl amacının Almanya'da yaşayan Türklerin potansiyellerine dikkati çekmek olduğunu ifade etti.
Kuzey Denizi 2.1.2016
Dondurucu Soğukta Kuzey Denizi'ne Girdiler
Belçika'da binlerce kişi dondurucu soğuğa aldırmadan yeni yılın ikinci gününde Kuzey Denizi'ne girdi.
Kuzey Denizi 1.1.2016
Norveç'teki Dev Mavna Kontrol Altına Alındı
Norveç açıklarında Kuzey Denizi'ndeki Valhall petrol sahasına doğru fırtına sebebiyle sürüklenen 110 metre boyundaki dev mavna dün kontrol altına alındı.
Kuzey Denizi 31.12.2015
Dev Mavna Petrol Platformuna Doğru Sürükleniyor
Norveç açıklarında Kuzey Denizi'ndeki Valhall petrol sahasına doğru fırtına sebebiyle sürüklenen 110 metre boyundaki dev mavnanın petrol platformuna çarpma tehlikesi bulunuyor.
Kuzey Denizi 31.12.2015
Kuzey Denizi'ndeki Dev Dalga Petrol Platformuna Çarptı: 1 Ölü
Norveç açıklarında Kuzey Denizi'nde çıkan fırtına sonucunda meydana gelen dev dalga, petrol platformunda bir kişinin ölümüne sebep oldu.
Kuzey Denizi 31.12.2015
Norveç Çevre Faciasının Eşiğinde (Ek Bilgi)
Dha DIŞ HABER - BP'den yapılan açıklamaya göre Kuzey Denizi'nde sürüklenmeye devam eden dev mavna Valhall petrol sahasının 2 kilometre açığından petrol platformlarına çarpmadan geçti.
Kuzey Denizi 31.12.2015
Norveç Çevre Faciasının Eşiğinde
Dha DIŞ HABER – Atlas Okyanusu'nun Kuzey Denizi'nde kontrolsüz olarak sürüklenen Eida Barge 33 isimli mavnanın BP'nin petrol platformlarının bulunduğu Valhall petrol sahasına yarım saat uzaklıkta olduğu bildirildi.
Kuzey Denizi 30.10.2015
Ukrayna, Rus Gazı Yerine Türkmen Gazı Almak İstiyor
Ziyaret kapsamında Ukrayna ve Türkmenistan arasında ilgili kurumlar tarafından tarım, sanayi, turizm ve eğitim alanlarında işbirliği anlaşmaları imzalandı.  Berdimuhamedov, Poroşenko ile düzenlediği ortak basın toplantısında, "Ukrayna'ya daha fazla enerji-yakıt ürünleri göndermeye ve Kiev yönetimiyle bu alanda ortak projeler gerçekleştirmeye hazırız" dedi.  Ukrayna'yı kendilerinin eski ortakları olarak gördüklerini ifade eden Berdimuhamedov, iki ülke arasındaki ticaret hacminin artırılması gerektiğini belirtti.  Doğu-batı ile kuzey-güney arasında ulaştırma koridoru oluşturmak istediklerini bildiren Berdimuhamedov, bu koridorun Hazar, Karadeniz, Kuzey Denizi ve Baltık Denizi bölgelerini birleştireceğini söyledi.
Kuzey Denizi 28.10.2015
Statoil, Kuzey Denizi'ndeki Projenin Üretim Tarihini Erteledi
Norveç şirketi Statoil'in, İngiltere'de Kuzey Denizi'ndeki 7 milyar dolarlık enerji yatırımının üretime geçme tarihini 2018 yılının ikinci yarısına ertelediği bildirildi.
Kuzey Denizi 27.10.2015
Danimarka'ya Ait F16 Uçağı Düştü
Danimarka'ya ait bir F16 savaş uçağının, eğitim uçuşu için Skydstrup Askeri Hava Üssü'nden havalandıktan sonra Römö yakınlarında Kuzey Denizi'ne düştüğü bildirildi.
Kuzey Denizi 6.10.2015
Belçika'da Gemi Kazası
Belçika'nın Hollanda'ya yakın Kuzey Denizi'ndeki sahil kasabası Zeebrugge açıklarında iki gemi çarpıştı.
Kuzey Denizi 25.9.2015
Statoil En Büyük Projesinde Kesinti Yaptı
Norveç'in devlet güdümlü dünyaca ünlü enerji şirketi Statoil, en büyük endüstriyel projesi olan Kuzey Denizi'ndeki Johan Sverdrup petrol yatağı geliştirme projesinin ilk etap maliyetlerinde kesinti yaptı.
Kuzey Denizi 9.9.2015
Petrol Fiyatlarındaki Düşüş
LONDRA (AA) – Petrol fiyatlarındaki sert düşüşler nedeniyle İngiltere'nin Kuzey Denizi'ndeki yeni enerji yatırımlarının 2018 yılına kadar yılda 2-4 milyar sterlin azaltılabileceği açıklandı.
Kuzey Denizi 26.8.2015
Rusya'nın Tazminata Mahkum Edilmesi
Rus sahil güvenlik ekipleri, 2013'te enerji şirketi Gazprom'un Kuzey Denizi'ndeki petrol arama çalışmalarını protesto etmek için gösteri düzenleyen 18 ülkeden 30 Greenpeace üyesini gözaltına almış, örgütün gemisine de el koymuştu.
Şu an buradasınız: Kuzey Denizi Haberleri | Kuzey Denizi Haber - Haberler - Sayfa 5 - Kuzey Denizi haberleri, son dakika kuzey denizi haber ve gelişmeleri burada. Garanti Caz Yeşili: Seafret.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.4.2020 13:22:12. #1.15#
title