Kuzey Denizi Haberleri

Kuzey Denizi haber, Kuzey Denizi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kuzey Denizi: Avrupa'yı Fırtına VurduKuzey Denizi 13.9.2017
Kuzey Denizi 5.9.2017
Manş Denizi'ni Yüzerek Geçtiler (2)
Yüzücüler, Atlas Okyanusu ile Kuzey Denizi'ni birleştiren Manş'ı en dar yeri Dover Boğazı'ndan geçiyor.
Kuzey Denizi 5.9.2017
Manş Denizi'ni Yüzerek Geçtiler
Yüzücüler, Atlas Okyanusu ile Kuzey Denizi'ni birleştiren Manş'ı en dar yeri Dover Boğazı'ndan geçiyor.
Kuzey Denizi 5.9.2017
İspermeçet Balinaları Güneş Fırtınaları Yüzünden Karaya Vurmuş Olabilir
Kuzey Denizi'nde 2016 yılında ispermeçet balinalarının karaya vurmasına güneş fırtınalarının yol açmış olabileceği bildirildi.
Kuzey Denizi 3.9.2017
Hollanda'da "Dünya Liman Günleri Festivali"
Erasmus Köprüsü çevresinde ve Kuzey Denizi'ne bağlanan Nieuwe Maas Nehri'ndeki gösteriler, katılımcıların büyük beğenisini topladı.
Kuzey Denizi 20.7.2017
Alman Siyasilerden Türkiye'ye Tepki
Alman siyasiler aktivist Peter Steudtner'in Büyükada'da katıldığı bir toplantı sonrasında tutuklanması nedeniyle Türkiye'ye tepki gösterdi.  Alman Dışişleri Bakanlığı'nın Türkiye'nin Berlin Büyükelçisi Ali Kemal Aydın'ı dün görüşmeye çağırmasının ardından, Kuzey Denizi'nde tatil yapan Alman Dışişleri Bakanı Sigmar Gabriel tatilini yarıda keserek Berlin'e dönme kararı almıştı.
Kuzey Denizi 19.7.2017
Almanya Türk Büyükelçiyi Görüşmeye Çağırdı
Öte yandan Kuzey Denizi'nde tatilde bulunan Alman Dışişleri Bakanı Sigmar Gabriel'in konunun ciddiyeti bakımından tatilini yarıda keserek, yarın Berlin'de temaslarda bulunacağını aktaran gazete, Almanya'nın son gelişmelere tepki olarak Türkiye'ye gidecek olan vatandaşlarına "gitmeyin" çağrısında bulunabileceğini öne sürdü.
Kuzey Denizi 12.7.2017
Türkiye ve İsrail Arasındaki Doğalgaz Projesi
Steinitz, Batı Avrupa'nın doğalgaz ihtiyacını Rusya ve Kuzey Denizi'ndeki kaynaklardan karşıladığını ve Kuzey Denizi'ndeki kaynakların ise tükenme aşamasına geldiğini belirterek, bölgedeki doğalgaz üretiminde ciddi bir düşüş beklendiğini anlattı.
Kuzey Denizi 31.5.2017
Belçika Terörle Denizden de Mücadele Edecek
Korsancılık ve Yolsuzlukla Mücadele ile Kuzey Denizi'nden Sorumlu Bakan Philippe de Backer'in sözcüsü Lotte Van der Stockt, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yeni kurulacak birimin personelinin gümrük, ordu ve polis yetkilileriyle yakın çalışarak Belçika denizlerindeki gemileri olası tehditlere karşı tarayacağını belirtti.
Kuzey Denizi 3.4.2017
Bp'den 199 Milyon Sterlinlik Satış Kararı
Anlaşmaya ilişkin değerlendirmede bulunan Ineos şirketinin Başkanı Jim Ratcliffe, "Kuzey Denizi Ineos için fırsatlar sunmaya devam ediyor.
Kuzey Denizi 1.4.2017
İsrailli Bakandan "Türkiye ile İş Birliği" Açıklamaları
Kuzey Denizi'nden Avrupa'ya gelen gazın tükenmek üzere olduğuna da dikkati çeken Steinitz, bu açığı bir şekilde İsrail gazıyla kapatmak istediklerini söyledi.
Kuzey Denizi: Dünyada Bir İlk! 'Gemi Tüneli'Kuzey Denizi 27.3.2017
Kuzey Denizi 7.3.2017
Kuzey Denizi'ndeki Enerji Şirketleri İçin Toparlanma İşareti
Birleşik Krallık'ta Kuzey Denizi'nde faaliyet gösteren petrol ve doğalgaz şirketlerine dört yılın ardından ilk kez bu yıl sonunda pozitif sermaye girişinin olabileceği bildirildi.
Kuzey Denizi: Garanti Caz Yeşili: SeafretKuzey Denizi 1.3.2017
Kuzey Denizi 3.1.2017
Çin'den Güney Çin Denizi'nde Askeri Tatbikat
Raporda, Güney Denizi Donanması'nda 6'sı nükleer yakıtlı olmak üzere 26 denizaltı ve 90'dan fazla çeşitli özelliklerde savaş gemisinin, Kuzey Denizi Donanması'nda da bir uçak gemisi, 3'ü nükleer yakıtlı olmak üzere 20'den fazla farklı görev kabiliyetine sahip denizaltı ve 70'ten fazla geminin yer aldığı belirtiliyor.
Kuzey Denizi 27.12.2016
Fırtına Norveç'i Vurdu
Zaman zaman hızı saatte 170 kilometreye ulaşarak kasırgaya dönüşen fırtına nedeniyle Norveç'in bir çok kentinde yaşam felce uğradı. Fırtınada yüzlerce evin çatılarında hasar meydana gelirken yüzlerce ağaç ta fırtına nedeniyle yılıldı. E-18 karayolundaki 2 ton ağırlığındaki çelik trafik levhası da fırtınanın şiddetine dayanamayarak yıkıldı. Enerji nakil hatlarında meydana gelen hasar nedeniyle yaklaşık 60 bin'e yakın konuta elektrik verilemedi. Salı sabah saatlerinde sadece başkent Oslo'da elektrik verilemeyen konut sayısı 3300 dolayında bulunuyor. Urd fırtınası nedeniyle Norveç'in ana karası ile bir çok ada arasındaki feribot seferleri de yapılamıyor. Yüksek yerlerdeki karayollarında da bir çok dağ geçişi trafiğe kapatıldı. Kuzey Denizi'nde fırtınanın etkisi ile yüksekliği zaman zaman 20 metreyi aşan dalgalar nedeniyle petrol platformlarının çalışmaları da etkilendi.
Kuzey Denizi: Fırtına Norveç'i VurduKuzey Denizi 27.12.2016
Kuzey Denizi: Fırtına Norveç'i VurduKuzey Denizi 27.12.2016
Şu an buradasınız: Kuzey Denizi Haberleri | Kuzey Denizi Haber - Haberler - Sayfa 4 - Kuzey Denizi haberleri, son dakika kuzey denizi haber ve gelişmeleri burada. Brent Petrolün Varili 65 Doları Aştı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 8.4.2020 05:32:45. #1.15#
title