Kuyumcuların 3. Turnuvası Başlıyor
Haberler » Yerel » Kuyumcuların 3. Turnuvası Başlıyor - Haberler

Kuyumcuların 3. Turnuvası Başlıyor

Diyarbakır Kuyumcular ve Sarraflar Odası tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan geleneksel futbol turnuvasının kura çekimleri gerçekleştirildi.

Kuyumcuların 3. Turnuvası Başlıyor

Kuyumcular ve Sarraflar Odası tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan geleneksel futbol turnuvasının kura çekimleri gerçekleştirildi.

Diyarbakır Kuyumcular ve Sarraflar Odası Başkanı Mustafa Akkul, futbolun barış ve kardeşliğin temsili olduğunu belirterek, Yönetime seçilir seçilmez barış, kardeşlik, kaynaşma ve dostluğu esnaf arasında daha ileri bir boyuta götürmek için bu turnuvayı yaptıklarını söyledi. Akkul, "Bu yıl üçüncüsünü gerçekleştireceğimiz geleneksel futbol turnuvamızın startını vermiş bulunmaktayız. Geçen yıl yapmış olduğumuz

turnuvalarımızın ardından bizleri temsil eden finalistimiz Özgür Kuyumculuk

Kahramanmaraş'ta kuyumcular odalarımızın yaptıkları

futbol turnuvası finalistleri ile karşı karşıya gelerek Türkiye'de bölgeler arası turnuva şampiyonu oldu. Esnafımız ve odamızdan desteğini esirgemeyen ana sponsor Amidcan Gold ve diğer firmalarımıza da teşekkür ediyoruz. Bu yıl üçüncüsünü yapacağımız futbol turnuvamızın finalisti ise Antalya ilinde 5 günlük tatil ile ödüllendirilecektir" dedi.

Konuşmanın ardından 3. geleneksel futbol turnuvası grup kura çekimleri yapıldı. - DİYARBAKIR

Kaynak: İHA

Manşet

Haberler

Yerel

Son Dakika Haberleri