Kuyular Haberleri

Kuyular haber, Kuyular son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kuyular - 17.10.2018
Çağlayan Vadisi'nde Çöp Tehdidi
'ÇÖPLÜĞÜN YAKININDA İÇME SUYU KUYUSU VAR' CHP Fındıklı İlçe Başkanı Kadirhan Kadıoğlu ise çöp depolanan alanın içme suyu alınan dereye çok yakın bir mesafede olduğunu belirterek şunları dedi Bu çöplüğün aşağısında bizim su içme kuyumuz var. Farklı kuyular var ama yeterli olmadığı zaman biz bu kuyudan su veriliyor.
Kuyular - 17.10.2018
Dha Yurt Bülteni-3
'ÇÖPLÜĞÜN YAKININDA İÇME SUYU KUYUSU VAR' CHP Fındıklı İlçe Başkanı Kadirhan Kadıoğlu ise çöp depolanan alanın içme suyu alınan dereye çok yakın bir mesafede olduğunu belirterek şunları dedi: "Bu çöplüğün aşağısında bizim su içme kuyumuz var. Farklı kuyular var ama yeterli olmadığı zaman biz bu kuyudan su veriliyor.
Kuyular - 16.10.2018
Aydın, Kardeşler Mesire Alanı ve Macera Parkı'nı İnceledi
Kardeşler Ormanı'nın belediye ekipleri tarafından yoğun bir emekle düzenlediğini aktaran Aydın, şunları kaydetti: "Burada doğallığın esas olduğu bir çalışma yaptık. Bu çalışmalarımıza zenginlik katan Macera Parkımız da gençler için özellikle adrenali artıran çok güzel bir alan. Parkımızın içerisinde ayrıca çocuk oyun alanları, değişik sportif aktivitelerin yapılacağı alanlar var. 120 tane oturma grubu yapıldı. Yollar yapıldı, tabi buraya su sağlamak için kuyular vuruldu.
Kuyular - 14.10.2018
Dha Yurt - Kahramanmaraş'ta Servis Minibüsü Devrildi, Yaralılar Var (1)
Kaza, akşam saatlerinde Ulaş Mahallesi'nde meydana geldi. Yedi Kuyular Kayak Merkezi'nin bulunduğu bölgede kontrolden çıkan sürücüsünün ismi henüz belirlenemeyen 46 S 1112 plakalı servis minibüsü, ormanlık alanda şarampole devrildi.
Kuyular - 7.10.2018
Ereğli Akgöl Sazlıkları Kurudu
Halk arasında "allı turna" olarak bilinen flamingolar ile ak pelikan, kılkuyruk, ördek, kaya kartalı, kızıl şahin, saz kartalı, balıkçıl, leylek ve kaşık gaga gibi birçok kuşun yaşam alanı olan Akgöl, DSİ tarafından bölgede yürütülen rehabilitasyon çalışmalarına rağmen kaçak kuyular ve aşırı tarımsal sulama nedeniyle yaz aylarında kuraklık tehdidi ile karşı karşıya kalıyor.
Kuyular - 7.9.2018
Kızılay Genel Başkanı Kınık: Önlemlerimiz Göç Dalgasını Suriye İçinde Tamponlamak
'CİDDİ BİR ÇADIR SEVKİYATI YAPIYORUZ' Kızılay ve AFAD ekiplerinin güneye indiklerini belirten Türk Kızılayı Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık şöyle konuştu: "Şu anda ekiplerimiz sahadalar. Bir seferberlik olarak güneye inmiş durumdayız. Ciddi bir çadır sevkiyatı bölgeye yapıyoruz. AFAD yetkililerimizle beraber, o bölgedeki potansiyel kamp alanlarının alt yapılarını arkadaşlarımız hazırlıyorlar. Bir taraftan içme suyu teminiyle ilgili kuyular açılıyor, depolar yapılıyor, bir taraftan da mobil mutfaklarımız, depolarımız bu anlamda dolduruluyor.
Kuyular - 7.9.2018
Göç Dalgasının Gidebileceği Yer Yok"
Olası göç dalgası ve oluşabilecek çatışma ihtimaline karşı tedbir aldıklarını dile getiren Kınık, şöyle konuştu: "İdlib şu anda Suriye içindeki en büyük vilayet. 3,5 milyon insanı barındırıyor. 2011'de nüfusu 150 bin olan İdlib, şu anda 3,5 milyon insanı barındırıyor. Afrin ve Fırat Kalkanı bölgesindeki insanlarla sayı 5 milyona yaklaşıyor. Bu bölge gerçekten insanların, Suriye'de sivil halkın sığınabileceği son bölgeydi. Buralarda hiç düşünmek bile istemiyoruz Doğu Guta'da, Halep'in kuzeyinde yaşadığımız, Dera'da ve Hama'da yaşadığımız katliamlar ve sivil halka yönelik hareketlerin olması durumunda bu göç dalgasının gidebileceği yer yok." "Ciddi çadır sevkiyatı yapıyoruz" Kınık, Türkiye'nin 3,5 milyonu aşkını Suriye'den, yarım milyon civarında da farklı ülkelerden olmak üzere 4 milyona yakın evini barkını ölüm korkusuyla terk etmiş insanlara kapılarını, gönüllerini açtığını vurgulayarak, şöyle devam etti: "Bizim de bir kapasitemiz var, bu kapasiteyi kaosa çevirmememiz lazım. Önlemlerimiz, bu oluşabilecek göç dalgasını Suriye içinde tamponlamak, insanı ihtiyaçlarını, sağlık korunma ve barınma ihtiyaçlarını içeride gidermek. Ekiplerimiz sahadalar. Seferberlik olarak bölgeye inmiş durumdayız. Ciddi çadır sevkiyatı yapıyoruz. AFAD ekiplerimizle o bölgedeki potansiyel kamp alanlarının altyapılarını hazırlıyoruz. İçme suyuyla ilgili kuyular açılıyor, depolar yapılıyor.
Kuyular - 2.9.2018
Köylerine 35 Yıl Sonra Su Geldi
"Son 2 yıldır köylere, huzurla birlikte hizmet de gidiyor" Terörden arındırdıkları ilçenin her köşesinde hizmete başladıklarını vurgulayan Çetin, şöyle devam etti: "İlçe merkezine ve köy yollarına sıcak asfalt dökmeye başladık. Köylerimizin içme suyu problemini yeni kuyular açarak giderdik.
Kuyular - 31.8.2018
Dha Yurt: Karasu'da Suyun Rengi Değişti, Denize Girmek Yasaklandı(Ek)
Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Kurban Bayramı tatilinde Karasu'da başlayan kusma ve ishal şikayetleri, deniz suyunun renk değiştirmesi ve ilçede ortaya çıkan kaçak su bağlantılarıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Sakarya Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) ekiplerince yapılan denetimlerde 827 kaçak su bağlantısının bulunması ile ilgili konuşan Vali Balkanlıoğlu, "İlçede uygun altyapı 65 bin ve 1 milyona elbette yetmiyor. Belediyemizin o konuda hummalı çalışmaları var. Altyapıyı yenileme ve iyileştirme çalışması devam ediyor. Şimdi vatandaşlar da kontrolsüz bir şekilde, normalde izinli olması lazım bahçelerine, avlularına kuyular vurmuşlar, havuzlarını dolduruyorlar.
Kuyular - 24.8.2018
Somuncu Baba Külliyesi'nde Bayram Yoğunluğu
İlçe merkezinde doğal kayalık ve Tohma Çayı'nın hemen yanı başında turistlerin akın ettiği Somuncu Baba Külliyesi'nde, "Allah dostu, gönül ereni" olarak bilinen Şeyh Hamidi Veli'nin türbesinin yanı sıra Somuncu Baba Camisi, Hulusi Efendi Haziresi, Yeni Cami, Özel Somuncu Baba Müzesi, Şeyh Hamidi Veli Kütüphanesi, Balıklı Kuyular ve Balıklı Havuz yer alıyor.
Kuyular - 9.8.2018
Grafikli - Irak'ın Devasa Petrol Rezervleri
IKBY ise kendi petrol kuyularından çıkardığı günlük yaklaşık 260 bin varil petrolü, boru hattı ve tankerlerle Ceyhan Limanı üzerinden ihraç ediyor.
Kuyular - 1.8.2018
Taşıma Su ile Devam Eden Hayata Kadınlardan Tepki (2)
DİSKİ: KUYULAR KURUDUDiyarbakır Su ve Kanalizasyon İdaresi (DİSKİ) Genel Müdürlüğü yetkilileri, Konuksever köyü ile birlikte Toplu, Baykal, Başaran ve bu köye bağlı Afan mezrasına aynı üniteden su verildiğini belirterek, "Abonelikler de DSİ döneminden kalma abonelikler.
Kuyular - 27.7.2018
İzmir'de Jeotermal Sondaj İçin Çed Başvurusunda Bulunan Firmaya Tepki Gösterildi
Burada bir açıklama yapan İzmir Tarım Grubu Başkanı Mahmut Eskiyörük, jeotermal enerjinin gerekli olduğunu, ancak planlama yapılırken yer seçimine dikkat edilmesi gerektiğini belirterek, jeotermal kuyularının tarım alanlarında açılması halinde büyük felaketler meydana gelebileceği uyarısında bulundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kuyular Haberleri | Kuyular Haber - Haberler - Sayfa 7 - Kuyular haberleri, son dakika kuyular haber ve gelişmeleri burada. Sandıklı'da Minik Ellerden Sri Lanka'ya Yardım Eli Uzandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.11.2020 12:38:17. #1.14#
title