Kutlu Doğum Pilavına Yoğun İlgi

Kutlu Doğum Pilavına Yoğun İlgi

Elazığ Belediyesi Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında, Öğretmenevi önünde vatandaşlara etli pilav ikramında bulundu.

18.04.2012 21:38 | Son Güncelleme: 18.04.2012 21:36
Kutlu Doğum Pilavına Yoğun İlgi

Kutlu Doğum etkinliğine Elazığ Valisi Muammer Erol, Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu, Fırat Üniversitesi Rektörü A. Feyzi Bingöl ile kalabalık bir topluluk katıldı.

Her yı 14 -20 Nisan tarihleri arasında kutlanan Kutlu Doğum Etkinlikleri kapsamında Belediye tarafından hazırlanan Kutlu Doğum pilavı Vali Erol, Başkan Selmanoğlu ile Rektör Bingöl tarafından vatandaşlara ikram edildi. Belediye Mehter Takımının konseri ise vatandaşlar tarafından ilgiyle izlendi.

Öğretmenevi Önünde düzenlenen programda vatandaşlara ayrıca kitap, gül ve gül lokumu hediye edildi.

Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu her yıl olduğu gibi bu yıl da Kutlu Doğum Haftası etkinliklerine Belediye olarak katkı sağladıklarını belirterek açıklamasında şunları ifade etti:

"Âlemlere rahmet olarak gönderilen Efendimiz S.A.V'i bu hafta içerisinde çeşitli programlar ile anıyoruz.

Onun çizgisinde ona layık ümmet olabildiysek ne mutlu bizlere. Belediyemiz tarafından hazırlanan Kutlu Doğum pilavını Sayın Valimiz ve Sayın Rektörümüz ile değerli hemşerilerimize ikram ettik. Artık geleneksel hale getirilen bu etkinliklerin daha nice yıllar sürmesini ümit ediyor, efendimizi rahmetle anıyoruz"

Kaynak: Bültenler

Abone Ol
Google'da Takip Et
Paylaş
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
title