Kütahyaspor Teknik Direktörü Özgen, İddaa Bayiinde Görüntülendi

Türkiye 3. Futbol Ligi 3. Grup Takımlarından Kütahyaspor'un Teknik Direktörü Murat Özgen ve Yardımcı Antrenör Levent Numanoğlu, İddaa Bayiinde Görüntülendi.

Kütahyaspor Teknik Direktörü Özgen, İddaa Bayiinde Görüntülendi

Türkiye 3. Futbol Ligi 3. Grup takımlarından Kütahyaspor'un Teknik Direktörü Murat Özgen ve yardımcı antrenör Levent Numanoğlu, İddaa bayiinde görüntülendi.

Cumartesi günü akşam saatlerinde takım kampta iken İddaa bayii önünde görüntülenen Murat Özgen ve ekibi, İddaa oynadıklarını kabul ederken, "Grubumuzda bir maç bile yoktu. Yaptığımız gayet normal" dedi. Gazetecilerin fotoğraf çektiğini fark eden teknik heyet, İddaa bayiinden tek tek çıktı. Konuyla ilgili görüşleri alınan Kütahyaspor Kulübü Başkanı Mustafa Sopakoymaz, olayın etik olmadığını belirterek, "Bizim için sadece sahadaki mücadele ve skor önemli değil, spor dürüstlüktür. Bugün herkes İddaa oynuyor, ancak ne bir futbolcunun ne de bir teknik heyetin İddaa oynaması yakışık almaz. Konuyla ilgili yarın yapılacak yönetim kurulu toplantısında nihai karar çıkacak. Kütahyaspor camiasına yakışır bir karar çıkacaktır eminim. Gereken ne ise yapılacak" dedi.

Kütahya'nın Menderes Caddesi'ndeki İddaa bayii yetkilileri ise, Teknik Direktör Murat Özgen ve yardımcılarının sürekli müşterileri olduğunu iddia ederek, "Fotoğraf çeken muhabirleri görene kadar Kütahyaspor atrenörü olduğunu fark etmemiştim. Sizin fotoğraf çekmenizden sonra müşterilerim, İddaa kolonu yatıran kişilerin Kütahyaspor teknik heyeti olduğunu söyledi. Eğer teknik heyet bunlarsa sürekli müşterilerim olduğu doğrudur. Zaten hemen yanımızdaki otelde kalıyorlarmış" diye konuştu.

Daha önce de Kütahyaspor-Balıkesirspor maçı öncesi Balıkesirsporlu 2 oyuncu, Kütahya'daki İddaa bayiinde iddaa oynarken görüntülenmişti.

(KÇ-OK-OK-S)

Kaynak: İHA