Kütahyalı İş Adamı Rıza Güral'a Başbakan Erdoğan'dan Plaket

Kütahyalı İş Adamı Rıza Güral'a Başbakan Erdoğan'dan Plaket

Kütahyalı İş Adamı Rıza Güral, Aile Kurumuna Verdiği Destek Sebebiyle Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Tarafından Plaketle Ödüllendirildi.

Kütahyalı İş Adamı Rıza Güral'a Başbakan Erdoğan'dan Plaket

Kütahyalı iş adamı Rıza Güral, aile kurumuna verdiği destek sebebiyle Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından plaketle ödüllendirildi.

Güral'ın ödülü, Başbakanlık binasında düzenlenen törende Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından verilmesi planlanıyordu. Ancak, bu törene Rıza Güral katılamamıştı. Güral'ın plaketi, kendisine takdim edilmek üzere Vali Şükrü Kocatepe'ye gönderildi.

Vali Şükrü Kocatepe, törende yaptığı konuşmada, "Aile kurumuna yaptıkları katkılar nedeniyle gerçekleştirilen toplantıda, Kütahya'dan Rıza Güral ve eşlerine, Başbakanımızın imzasıyla bir plaket sunulmasına karar verildi. Plaketi, o toplantıda kendileri alamadığı için takdim etme şerefi bize nasip oldu. Ben kendilerine bu güne kadar yaptıkları katkılar nedeniyle çok teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum. Güral ailesi sadece bizim sosyal hizmetlerle ilgili konulara değil aynı zamanda milli eğitimimize, ekonomimize ve sanayimize her konuda katkıda bulunan bir aile. Dolayısıyla biz kendilerine şükranlarımızı sunuyoruz" dedi.

(EFE) 26.05.2008 17:53 TSİ