Kütahya: Tavşanlı'da Dini Yayınlar ve Kitap Fuarı

Kütahya: Tavşanlı'da Dini Yayınlar ve Kitap Fuarı

Kütahya: Tavşanlı'da Dini Yayınlar ve Kitap Fuarı
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

- Kütahya'nın Tavşanlı İlçesi'nde, Bu Yıl 13.'sü Düzenlenen Dini Yayınlar ve Kitap Fuarı, Her Yaştan ve Her Kesimden Vatandaşın İlgisini Çekiyor. Fuarda Dini Yayınların Yanı Sıra Hikaye, Roman, Fikir Türünde Kitaplar da Yer Alıyor.

- Kütahya'nın Tavşanlı İlçesi'nde, bu yıl 13.'sü düzenlenen Dini Yayınlar ve Kitap Fuarı, her yaştan ve her kesimden vatandaşın ilgisini çekiyor. Fuarda dini yayınların yanı sıra hikaye, roman, fikir türünde kitaplar da yer alıyor.

Fuar hakkında bilgiler veren işletmeci Ali Osman Deniz, "Tertiplediğimiz bu kitap fuarına kitapseverler ve öğrenciler yoğun ilgi gösteriyor" diyerek gösterilen ilginin memnuniyet verici olduğunu belirtti. Kitap okuma oranının arttırılması için gençlerin bilinçlendirilmesi gerektiğini ve bu tür fuarların daha sık yapılmasını söyleyen Ali Osman Deniz, Tavşanlılı vatandaşların fuara gösterdikleri ilgilerinden ötürü teşekkür etti. Deniz, fuar sebebiyle bir çok eserde yüzde 10 ile yüzde 50 oranında indirimler yapıldığını sözlerine ekledi.

(RA-EFE-MŞ)

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title