Kütahya'da Kavga Dehşeti

Kütahya'da Kavga Dehşeti

Kütahya'da iki grup arasında çıkan kavgada 1'i ağır 3 kişi yaralandı.

Kütahya'da Kavga Dehşeti

Kütahya'da 2 grup arasında çıkan kavgada 1'i ağır 3 kişi yaralandı.

Alipaşa Mahallesi Atatürk Bulvarı üzerinde bulunan bir benzinlikte meydana gelen kavgada, Kubilay Bilgen (23), Mustafa Ceylan (23) ve Yasin Çınar (25), benzin istasyonu içerisinde bulunan marketten çıktıktan sonra bilinmeyen bir sebeple Erdal Çetin (31) ve yanında bulunan Erol Coşar (27) ile tartışmaya başladı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesinin ardından Erdal Çetin, başına aldığı darbe sonucu yaralanırken Mustafa Ceylan ve Yasin Çakır bıçakla yaralandı.

Bulvar üzerinde alkol uygulaması yapan trafik polislerinin duruma müdahale etmesinin ardından olay yerine gelen asayiş ekipleri tarafları ayırarak durumu sağlık ekiplerine bildirdi. 112 Acil Servis ekiplerinin olay yerindeki ilk müdahalelerinin ardından yaralılar Kütahya Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ana Hizmet Binası Acil Servis Bölümü'ne gönderildi.

Olaya karıştığı tespit edilen kişiler ise ifadesi alınmak üzere Şehit Mehmet Kartal Polis Merkezi'ne götürüldü. Kavga esnasında aldığı bıçak darbesi ile ağır yaralanan Yasin Çınar'ın hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.