Kusura Haberleri

Kusura haber, Kusura son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kusura - 4.9.2020
Son dakika haberi... "FETÖ firarisi Adil Öksüz'ün saklanmasına yardım" davası
Sanık Zafer Çay'ın amcası olduğunu belirten tanık Metin Çay, "Zafer Çay bana Fetullah Gülen'i görmeye Pensilvanya'ya gittiğini, onunla görüşme yaptıklarını, Almanya'dan Türkiye'ye FETÖ kurumlarına para getirdiklerini, bu paralarla burs dağıttıklarını anlatmıştı. Ben de tepki gösterip, 'Pensilvanya'da ne işin var, git anneni ziyaret et.' demiştim. Bundan 20 yıl önce sanık beni arayıp 'Amca sana iki arkadaş gönderiyorum, kimsesiz talebelere yardım toplayacaklar, onlara yardımcı olur musun?' dedi. Bu kişiler geldi, Almanya'da kapı kapı, cami cami gezip para topladık. Tabii ki yanlış işler yapmışız. Birkaç sene sonra o iki kişi tekrar bana geldi, 'Kusura bakmayın yardımcı olamayacağım.
Kusura - 16.8.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ayder Yaylası'nda konuştu Açıklaması
Uzungöl'de apılan çalışmalara ilişkin soru üzerine de Erdoğan, şu yanıtı verdi: "Hepsi olacak inşallah. Uzungöl de bizim için özellikle Trabzon bölgesinde ciddi bir çekim alanımız. Uzungöl ile ilgili çalışmalar da yoğun şekilde devam edecek. Orada da çalışmalar başladı. Kaçak yapıların ötesinde tamamıyla işgal. Bunların üzerinde ısrarla duruyoruz. Kimse kusura bakmasın.
Kusura - 15.8.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan Rize Toplu Açılış Töreni'nde konuştu: (2)
"Salgının olumsuz etkilerini en aza indirmeye odaklandık" Gereksiz tartışmalarla enerjilerinin bölünmesine, vakitlerinin zayi edilmesine, dikkatlerinin dağıtılmasına izin vermeyecekleri ifade eden Erdoğan, şunları kaydetti: "Biz şu anda, salgının olumsuz etkilerini en aza indirmeye odaklandık. Biz şu anda, ekonomimizi ayağa kaldırmaya, Doğu Akdeniz'de, Libya'da, Ege'de haklarımızı sonuna kadar korumaya odaklandık. Biz şu anda, Suriye'de, Kuzey Irak'ta, terör örgütlerinin önünü kesmeye odaklandık. Biz şu anda, ülkemizin her alandaki hak ve çıkarlarını dünyanın her yerinde en ileri seviyede elde etmeye odaklandık. Türkiye'nin gerçek sorunları ve gerçek gündemi budur. Bunun dışındaki tartışmalar, kiminin bilerek, kiminin bilmeyerek içine düştüğü birer tuzaktan ibarettir. Elbette bir yerde sorun varsa, ona kulak kabartmak, çözüm yolu aramak boynumuzun borcudur ama her sorunu kendi mecrasında ve çapı içinde tutmak şartıyla bu doğrultuda adımlar atılabilir. Tartışmaları kendi mecrasından çıkartıp ülkenin ve milletin kutlu yürüyüşünün önünde bir takoz haline getirmeye kalkanlara göz yumamayız. Kendi ajandalarını, kendi zihin dünyalarındaki hesaplaşmaları bizim üzerimizden görmeye kalkanlara ise hiç kusura bakmasınlar, asla izin vermeyeceğiz.
Kusura - 15.8.2020
Son dakika gündem: Cumhurbaşkanı Erdoğan: Gereksiz tartışmalarla enerjimizin bölünmesine izin vermeyeceğiz
Cumhurbaşkanı Erdoğan, sözlerine şöyle tamamladı: "Elbette bir yerde sorun varsa ona kulak kabartmak çözüm yolu aramak boynumuzun borcudur. Ama her sorunu kendi mecrasında ve çapı içinde tutmak şartıyla bu doğrultuda adımlar atılabilir. Tartışmaları kendi mecrasından çıkartıp ülkenin ve milletin kutlu yürüyüşünün önünde bir takoz haline getirmeye kalkanlara göz yumamayız. Kendi ajandalarını, kendi zihin dünyalarındaki hesaplaşmaları bizim üzerimizden görmeye kalkanlara ise hiç kusura bakmasından asla izin vermeyeceğiz.
Kusura - 13.8.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti 19. Kuruluş Yıl Dönümü kutlamasında konuştu: (6)
"Kadınlar adına kınıyorum" "Her ferdiyle milletimiz büyük bir aileyse, ayrı ayrı da her Türk ailesi milletimizin nüvesi olmanın yanında vatanımızın, devletimizin, bayrağımızın, geleceğimizin teminatıdır." diyen Erdoğan, şöyle devam etti: "Ailenin temeline dinamit koyan hiçbir anlayış, hiçbir düzenleme, hiçbir ideoloji insani olmadığı gibi meşru da değildir. AK Parti'nin kadınları için 'AKP'nin papatyaları' gibi yakıştırmalarla, 'yeşil sermaye' gibi yaklaşımlarla ağzıma almaktan edep ediyorum, küfri bir ifadeyi kullanmak suretiyle bu tür yakıştırmaların içine giren köşe yazarları noktasında da kusura bakmasınlar, tüm kadın kollarım ve kadınlar adına kendilerini kınıyorum.
Kusura - 13.8.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "İstiklal harbinde kadınların rolü neyse 15 Temmuz'da da kadınların rolü...
"Herkes önce kendi tarihine bakmalıdır" Basın kuruluşlarında çalışan bazı kişilerin AK Partili kadınlara yönelik takındığı ifadeleri kınayan Erdoğan, "Kadınların elde ettikleri kazanımları kimse inkar edemez. Biz bu toprakları kadın, erkek hep birlikte vatan yaptık. Bu devleti hep birlikte kurduk. Bu bayrağı hep birlikte yükselttik. En zor zamanlarımızda omuz omuza vererek ayakta kaldık. İstiklal harbinde kadınların rolü neyse 15 Temmuz'da da kadınların rolü aynıdır. İlla bir tanımlama yapılacaksa Türk milleti aileerkil bir millettir. Ailenin temeline dinamit koyan hiçbir anlayış, ideoloji insani olmadığı gibi meşru da değildir. AK Parti'nin kadınları için, 'AKP'nin papatyaları' gibi yaklaşımlarla, 'Yeşil sermaye' gibi yaklaşımlarla ben ağzıma almaktan edep ediyorum. Küfri bir ifadeyi kullanmak suretiyle, bu tür yakıştırmaların içine giren köşe yazarları noktasında da, kusura bakmasınlar, tüm kadın kollarım ve tüm kadınlar adına kendilerini kınıyorum.
Kusura - 10.8.2020
Ayvalık'taki işletmenin sahibi Asıl onlar bizi darp ettiler
Yaz tatilinde işletmede garsonluk yapan üniversite öğrencisi Elif Çakıroğlu (21), olay günü masaya servis yaptığını ve Açelya Nisa Çelik'in aşırı alkollü olduğunu ileri sürerek şöyle konuştu Olay yaşandığında masaya ben hizmet ediyordum. İlk başta bir erkek 3 kadın olarak geldiler. Masaya geldiklerinde 10-15 dakika siparişini almak için uğraştım. Çünkü doğru düzgün lafı bir araya getiremiyorlardı. Daha sonrasında yanındaki beyefendi özür diledi. Cunda'dan geldik 'Zaten içmiş bir şekildeyiz. Kusura bakmayın' dedi.
Kusura - 30.7.2020
Son dakika haber... Ahmet Ağaoğlu: Futbolcular çok büyük bir başarının altına imza attılar
"GELİR KAYBININ NASIL KARŞILANACAĞI KONUSUNDA DA KULÜPLERE BİR TEMİNAT VERİLMESİ LAZIM" Ahmet Ağaoğlu, alınan küme düşmeme kararı ile ilgili olarak, "Kupa gecesinde bunu konuşmak ne kadar doğru ama bugün federasyonun almış olduğu çok garip bir karar var. Madem küme düşmek olmayacaktı, bu lig neden oynandı. Öyle 20 kulübün ittifakı falan değil, buna katılmıyorum. Bizim orada söylemiş olduğumuz bir şey vardı. Madem böyle bir talep var, takvime baktığımız zaman önümüzde oynanacak 65 maç var. Trabzonspor açısından baktığımız zaman lig, Avrupa, kupa ve milli maçlar... Çünkü bu oyuncuların 8 tanesi milli takıma gidiyor. Belki daha fazlası gidecek. Gençlerimizde U19'a U21'e gidiyor. Önce önümüze bir takvim gelsin, artı ilave olacak takımlarla birlikte ciddi bir gelir düşüşü yaşanacak. Bu gelir kaybının nasıl karşılanacağı konusunda da kulüplere bir teminat verilmesi lazım. Ayrıca o takvim nasıl oluşacak. Yani 65 maçı biz nasıl oynayacağız. Eylül ayından, Mayıs ayına kadar 8 ay. Şimdi 65 maçı nasıl oynayacağız. Biz bunu söylediğimiz zaman daha 24'üncü saati dolmadan bu karar alındığına göre demek ki bu karar çekmecedeydi, bu net. Küme düşme olmadığına göre demek ki ligin tepesi dizayn edildi. Ligin üstüne şekil vermek için maçları oynadık. Ben bunu anlıyorum, kimse kusura bakmasın.
Kusura - 28.7.2020
Son dakika haberleri... Belarus Cumhurbaşkanı Lukaşenko Kovid-19'a yakalandı
Kovid-19 virüsüne hastalık belirtisi olmadan yakalandığını anlatan Aleksandr Lukaşenko, "Sesimin durumundan dolayı kusura bakmayın.
Kusura - 28.7.2020
Nevşehir Belediyespor, play-off yarı final maçını yöneten hakemden şikayetçi oldu
Belediyeden yapılan açıklamada, 23 Temmuz'da Antalya'da oynanan ve Pazarspor'un Nevşehirspor Belediyespor karşısında 2-1 üstünlüğü ile biten maçın hakemi Murat Erdoğan hakkında suç duyurusunda bulunduğu belirtildi. Açıklamada görüşlerine yer verilen Nevşehir Belediyespor Basın Sözcüsü Muhammed Feyzi Aygün, hakemin maçta verdiği kararların skandal niteliğinde olduğunu, takımın bir yıllık emeğinin heba edildiğini savundu. Hakem Erdoğan hakkında görevi kötüye kullanmaktan şikayetçi olduklarını aktaran Aygün, şunları kaydetti: "Murat Erdoğan hakkında Cumhuriyet Başsavcılığı nezdinde suç duyurusunda bulunduk. Nevşehir Belediye Başkanımız Rasim Arı, milletvekillerimiz Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe, kulüp başkanı Esat Özaltın, takım yönetim kurulu olarak söz veriyoruz bu işin peşini bırakmayacağız. İki düdükle bir şehrin bir yıllık emeğini çöpe atmak kimsenin harcı değil. Ben hakemim, gördüğümü çalarım gerisi beni ilgilendirmez diyerek bu şehrin emeklerini çöpe atmak hiç kimsenin harcı değil. Federasyon nezdinde girişimleri zaten başlattık. Gençlik ve Spor Bakanlığı nezdinde başlattık. TCK 257'nci maddesi görevi kötüye kullanma suçunu içerir. Hakeme hakaret etmek kamu görevlisine hakaret niteliğindedir. ve hakem sahada ifa ettiği görev üzere kamu görevlisidir. Kendisine yapılan bir fiilde kamu görevlisine karşı işlenen suç nedeniyle karşı taraf cezalandırılacak, o zaman kimse kusura bakmasın sahada kamu görevlisi olan hakem sahada yaptıklarını da kamu görevlisi sıfatıyla görevi kötüye kullanma suçundan hesabını verecek.
Kusura - 25.7.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Amasya Çevre Yolu Açılış Töreni'nde konuştu: (2)
"Dayatmalar ve zorbalıklar karşısında vereceğimiz cevabı sahada fiilen gösteriyoruz" "Adil olan, akılcı olan, ahlaklı olan her türlü teklifi konuşmaya, değerlendirmeye müzakere etmeye hazırız." diyen Erdoğan, şöyle konuştu: "Dayatmalar ve zorbalıklar karşısında vereceğimiz cevabı ise zaten sahada fiilen gösteriyoruz. Gerekirse daha fazlasını yapmaktan da çekinmeyiz. Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ni kuruluşunun 100. yıl dönümü olan 2023'e her alanda gelişmiş, güvenli ve müreffeh bir şekilde ulaştırmakta kararlıyız. Bu yolda bizimle yürüyecek her dosta gönlümüz de kapımız da açıktır. Bize düşmanlık etmeye, tuzak kurmaya, önümüzü kesmeye çalışanlar ise hiç kusura bakmasınlar, kendileri kaybederler.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kusura Haberleri | Kusura Haber - Haberler - Sayfa 3 - Kusura haberleri, son dakika kusura haber ve gelişmeleri burada. Son dakika haber... DHA İSTANBUL BÜLTENİ-1.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.11.2020 20:49:48. #1.14#
title