Kuşadası PTT'de Gişe Sıkıntısı

Kuşadası PTT'de Gişe Sıkıntısı

Kuşadası PTT Müdürlüğü'nde Gişe Yetersizliğinden Dolayı Sıkıntı Yaşandığı Bildirildi. PTT Müdürlüğü'ne Her Gün Ortalama 300 İla 500 Vatandaşın Havale ve Posta İşlemlerini Yaptırmak İçin Geldiği ve Uzun Süre Kuyrukta Bekledikleri Öne Sürüldü.

Kuşadası PTT'de Gişe Sıkıntısı

Kuşadası PTT Müdürlüğü'nde gişe yetersizliğinden dolayı sıkıntı yaşandığı bildirildi. PTT Müdürlüğü'ne her gün ortalama 300 ila 500 vatandaşın havale ve posta işlemlerini yaptırmak için geldiği ve uzun süre kuyrukta bekledikleri öne sürüldü.

Yaşananlara tepki gösteren vatandaşlar, havale yapmak için 3 saat sırada beklediklerini ileri sürdü. PTT'nin Kuşadası'nda lüks bir binaya kavuştuğunu ancak 2 gişe ve 1 posta görevlisi ile işlerin yürütülmesinin sıkıntıya neden olduğunu öne süren vatandaşlar, yetkililerden bir an önce soruna çözüm bulmasını istedi. Bu arada, Kuşadası PTT Müdürlüğü yetkilileri de 6 memur ve 11 postacı ile kışın 47, yazın 200 bin nüfusa hizmet verdiklerini anlatarak, mevcut koşullarda en iyi hizmeti vermeye çalıştıklarını kaydettiler.

(ZH-İK-YK)

18.02.2007 20:46 TSİ