Kuşadası'nda Yabancılarla Toplantı

Kuşadası'nda Yabancılarla Toplantı

Kuşadası Ticaret Odası Başkanı Serdar Akdoğan, Ev Satın Alıp Kuşadası'nda Yaşamlarını Sürdürmeye Başlayan Yabancılarla Bir Araya Geldi.

Kuşadası'nda Yabancılarla Toplantı

Kuşadası Ticaret Odası Başkanı Serdar Akdoğan, ev satın alıp Kuşadası'nda yaşamlarını sürdürmeye başlayan yabancılarla bir araya geldi.

TÜRSAB Kuşadası Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Bülent İlbahar ile birlikte Kuşadası'nda yaşayan yabancılardan oluşan bir grubu makamında kabul eden Kuşadası Ticaret Odası Başkanı Serdar Akdoğan, onların sorunlarını dinleyerek, çözüm için destek sözü verdi.

Kuşadası'nda yaşayan ve yaşamak isteyen yabancılara yönelik bir rehber kitap hazırlayacaklarını ve yabancılara yönelik bir web sitesini yayına sokacaklarını anlatan Serdar Akdoğan, ayrıca yabancılarla her 15 günde bir periyodik olarak toplantılar gerçekleştireceklerini söyledi.

Bu arada, yaşamını Kuşadası'nda sürdüren Robuan Zelst ise Kuşadası'nda ev satın almaktan büyük mutluluk duyduklarını ve kendilerini bir Kuşadalı gibi gördüklerini belirterek, Kuşadası'nın tekrar eski günlerine dönmesi için ellerinden gelen tüm desteği vereceklerini kaydetti.

(ZH-İK-YK)

18.02.2007 20:50 TSİ