Kuşadası'nda Turizmci Kasım Yaman Anısına Futbol Turnuvası

Kuşadası'nda Turizmci Kasım Yaman Anısına Futbol Turnuvası

Kuşadası'nda 6 Yıl Önce Hayatını Kaybeden Turizmci Kasım Yaman Anısına Futbol Turnuvası Başladı. 5 Yıldızlı Adakule Oteli'n Kurucusu Olan ve 6 Yıl Önce Geçirdiği Rahatsızlık Sonucu Hayatını Kaybeden Turizmci Kasım Yaman Anısına Oğlu Şefik Yaman Tarafından Düzenlenen Halı Saha Futbol Turnuvası Büyük İlgi Görüyor.

Kuşadası'nda Turizmci Kasım Yaman Anısına Futbol Turnuvası

Kuşadası'nda 6 yıl önce hayatını kaybeden turizmci Kasım Yaman anısına futbol turnuvası başladı. 5 yıldızlı Adakule Oteli'n kurucusu olan ve 6 yıl önce geçirdiği rahatsızlık sonucu hayatını kaybeden turizmci Kasım Yaman anısına oğlu Şefik Yaman tarafından düzenlenen halı saha futbol turnuvası büyük ilgi görüyor.

16 takımının katıldığı ve 15 gün sürecek olan "Kasım Yaman Bahar Futbol Turnuvası "nın tüm maçları Adakule Oteli'n spor tesislerinde oynanıyor. Turnuvanın açılışında oynanan karşılaşmalarda HSCB Bank, Ati Animatör takımını 13-1 ve Nihatspor'da Akkuş Ekmek takımını 10-2'lik skorlarla mağlup etti.

Bu arada, 5 yıldızlı Adakule Otel'den yapılan açıklamada otelin kurucusu Kasım Yaman anısına gerçekleştirilen turnuvaya gösterilen ilgiye teşekkür edilerek, turnuvanın geleneksel hale getirilmesinin hedeflendiği kaydedildi.

(ZH-İK) 23.03.2008 23:08 TSİ

Kaynak: İHA