Kuşadası'nda Kadınlar Gününe Piknikli Kutlama

Kuşadası'nda Kadınlar Gününe Piknikli Kutlama

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Nedeniyle Kuşadası'nda Düzenlenen Piknikli Kutlama Büyük İlgi Gördü. CHP Kuşadası İlçe Örgütü Tarafından Gerçekleştirilen Piknikli Kutlamaya 5 Bine Yakın Kadın Katıldı.

Kuşadası'nda Kadınlar Gününe Piknikli Kutlama

8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Kuşadası'nda düzenlenen piknikli kutlama büyük ilgi gördü. CHP Kuşadası ilçe örgütü tarafından gerçekleştirilen piknikli kutlamaya 5 bine yakın kadın katıldı.

Kuşadası Şoförler Odası'nın Yeniköy yolu üzerindeki tesislerinde gerçekleşen Kadınlar Günü kutlaması CHP Kuşadası ilçe Başkanı M. Esat Altungün'ün konuşmasıyla başladı. Piknikli kutlamaya gösterilen yoğun ilgiye teşekkür eden Altungün, tüm kadınların bu önemli gününü kutlayarak, "Kadınlarımızın bu yoğun ilgisi bizleri son derece mutlu etti. Önümüzdeki süreçte yerel seçimlerden başlayarak, kadınlarımızın siyasette daha çok yer alması için çaba sarf edeceğiz. Bu bizim birinci önceliklerimiz arasında yer alacak" dedi.

CHP Kuşadası İlçe Örgütü tarafından düzenlenen kadınlar günü kutlamalarında daha sonra hazırlanan piknik malzemeleri kutlamalara katılan kadınlara dağıtıldı. Ardından ise piknik alanında sahne alan yerel sanatçılar söyledikleri türkü ve şarkılarla kadınlara unutulmaz bir gün yaşattı.

(ZH-İK) 08.03.2008 20:55 TSİ