Kuşadası'nda AK Parti'ye Katılım

Kuşadası'nda AK Parti'ye Katılım

Aydın'ın Kuşadası İlçesinde Çeşitli Partilerden İstifa Eden 300 Kişi, Düzenlenen Törenle AK Parti'ye Katıldı. Partiye Katılanların Rozetlerini, Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker Taktı.

Kuşadası'nda AK Parti'ye Katılım

Aydın'ın Kuşadası ilçesinde çeşitli partilerden istifa eden 300 kişi, düzenlenen törenle AK Parti'ye katıldı. Partiye katılanların rozetlerini, Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker taktı.

Kuşadası Belediye Düğün Salonu'nda gerçekleştirilen AK Parti Kuşadası İlçe Teşkilatı'nın aylık Danışma Kurulu toplantısı öncesi toplu katılım töreni düzenlendi. Törene, Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker, AK Parti Aydın Milletvekili Ahmet Ertürk, AK Parti'li Kuşadası Belediye Başkanı Fuat Akdoğan, AK Parti Aydın İl Başkanı İ. Hakkı Eser ve Kuşadası İlçe Başkanı İbrahim Üstün ile partililer katıldı. Törende konuşan Bakan Eker, 2002 yılından bu yana Türkiye'de birçok şeyin değiştiğini belirterek, "AK Parti olarak tarımdan sanayiye, turizmden yollara kadar Türkiye'nin refahını yükselten birçok atılım ve yatırım yaptık. Binlerce proje gerçekleştirdik. Yolumuza durmadan devam ediyoruz" dedi.

Kuşadası Belediye Başkanı Fuat Akdoğan ise, partileriyle ilgili yapılan yorumlara rağmen gerçekleşen katılımların anlamlı olduğunu kaydederek, "Bu katılımlar, genel için anlamlı olduğu kadar Kuşadası'nda yerel seçimlere ne kadar güçlü şekilde hazırlandığımızın da bir göstergesidir" diye konuştu.

Konuşmaların ardından aralarında eski CHP'li Belediye Meclis Üyesi ve Kuşadası Karadenizliler Derneği Başkanı Şükrü Karalı ile Kuşadası Erzurumlular Derneği Başkanı İhsan Şahin'in de bulunduğu 300 kişi düzenlenen törenle AK Parti'ye katıldı. Karalı ve Şahin'in rozetleri Bakan Eker tarafından takıldı.

(ZH-CC-CC-Y)

Kaynak: İHA